Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  POLSKA
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, awers Iger O.96.1.l, rewers Iger O.96.1.g, patyna
200 zł
420 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Iger P.96.8.a, patyna
250 zł
420 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.7.b (R1)
400 zł
800 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, Iger V.96.2.a, Ivanauskas 5SV48-25, patyna
300 zł
750 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas 5SV45-22, patyna
200 zł
420 zł
377 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.j, ładnie zachowany, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
260 zł
378 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g (podobny), bardzo ładny, patyna
250 zł
240 zł
379 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.14.b (R4), lekko gięty, bardzo rzadki
1 000 zł
1 900 zł
380 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L..97.25.b.(R1), ładny, patyna
350 zł
550 zł
381 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna
200 zł
300 zł
382 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e podobny, ale odmiana napisu POLONI
200 zł
260 zł
383 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, Iger P.98.4.a
125 zł
130 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
280 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.1.a (R)
200 zł
220 zł
386 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, awers Iger W.98.2.e, rewers Iger W.98.2.d, ładny
250 zł
400 zł
387 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b( R2), ciemna patyna
250 zł
280 zł
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.1.a (R2), rzadszy typ monety
500 zł
850 zł
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.4.b (R), patyna
250 zł
380 zł
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak koronny anomalny, 1598, srebro dość wysokiej próby 2.16 g, Iger A.98.a (awers), rewers -
250 zł
800 zł
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV59-36
250 zł
460 zł