Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
372 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, awers Iger O.96.1.l, rewers Iger O.96.1.g, patyna |
200 zł 420 zł
373 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, Iger P.96.8.a, patyna |
III VF |
250 zł 420 zł
374 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.7.b (R1) |
400 zł 800 zł
375 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Iger V.96.2.a, Ivanauskas 5SV48-25, patyna |
III VF |
300 zł 750 zł
376 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas 5SV45-22, patyna |
III VF |
200 zł 420 zł
377 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.j, ładnie zachowany, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 260 zł
378 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g (podobny), bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 240 zł
379 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.14.b (R4), lekko gięty, bardzo rzadki |
1 000 zł 1 900 zł
380 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L..97.25.b.(R1), ładny, patyna |
350 zł 550 zł
381 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna |
III VF |
200 zł 300 zł
382 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e podobny, ale odmiana napisu POLONI |
200 zł 260 zł
383 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.4.a |
125 zł 130 zł
384 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 280 zł
385 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.1.a (R) |
II- EF- |
200 zł 220 zł
386 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, awers Iger W.98.2.e, rewers Iger W.98.2.d, ładny |
250 zł 400 zł
387 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b( R2), ciemna patyna |
III VF |
250 zł 280 zł
388 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.1.a (R2), rzadszy typ monety |
500 zł 850 zł
389 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.4.b (R), patyna |
II- EF- |
250 zł 380 zł
390 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak koronny anomalny, 1598, srebro dość wysokiej próby 2.16 g, Iger A.98.a (awers), rewers - |
III VF |
250 zł 800 zł
391 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV59-36 |
250 zł 460 zł