Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.5.b, ładnie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 500 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.8.a (R), patyna |
200 zł 340 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, awers Iger P.94.3.a, rewers Iger P.94.2.d, patyna |
200 zł 200 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, odmiana bez trójkąta, Iger M.94.3.a (R3), bardzo rzadki |
1 000 zł 1 900 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1) |
II- EF- |
500 zł 420 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, patyna |
II- EF- |
250 zł 550 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.a, Ivanauskas 5SV38-18 |
200 zł | |
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV, Iger R.94.1.j (R1), Gerbaszewski 5, wada bicia |
350 zł | |
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.f, Gerbaszewski 29, piękny |
I- UNC- |
300 zł 380 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, znak ruszt pod popiersiem króla, Iger O.95.2.a (R4), bardzo ładny i rzadki |
500 zł 8 000 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.d, ciemna patyna |
200 zł 260 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b. (R), ładny |
300 zł 280 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.b, patyna |
II- EF- |
250 zł 280 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), patyna |
200 zł 260 zł
366 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, rzadszy typ z końcówką daty rozdzielonej herbami, Iger L.95.3.b (R2) |
II- EF- |
400 zł 1 700 zł
367 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 5SV40-19, bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
350 zł 550 zł
368 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 5SV40-19, moneta wybita z końca blachy, ale ładnie zachowana |
II+ EF+ |
300 zł 550 zł
369 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV42-20, patyna |
III VF |
200 zł 700 zł
370 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, nieco rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV, Iger R.95.1.i (R), Gerbaszewski 6 |
300 zł 360 zł
371 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 18 |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 300 zł