Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
392 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, podobny Iger O.99.1.i, ale nienotowana końcówka napisu POLON M D, patyna |
250 zł 400 zł
393 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna |
III VF |
125 zł 130 zł
394 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.m, patyna |
III VF |
200 zł 460 zł
395 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, bardzo ładny z wielobarwną patyną |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 260 zł
396 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.b, ładny |
250 zł 480 zł
397 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, głowa króla w lewo, Iger K.00.1.b (R1), patyna |
450 zł 650 zł
398 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, patyna |
III VF |
125 zł 130 zł
399 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, nienotowana odmiana napisowa typu Iger W.01.3 awers SIG III G - G REX - P - M D, rewers GROS ARG / TRI (litery RI przerobione z O) R PO F, patyna |
III VF |
200 zł 750 zł
400 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), moneta wybita nieco wykruszonym stemplem, ale dość ładna |
400 zł 500 zł
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, odwrócona dwójka w dacie, Iger K.02.1.b (R1), piękny |
I- UNC- |
500 zł 550 zł
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, odwrócona dwójka w dacie, Iger K.02.1.b (R1) |
300 zł 550 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), piękny |
I- UNC- |
600 zł 650 zł
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), bardzo ładny |
II+ EF+ |
400 zł 550 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.a (R1), drobna wada blachy |
II- EF- |
400 zł 460 zł
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.a (R1) |
III/III+ VF/VF+ |
450 zł 550 zł
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, cyfra 5 wygląda jak obrócona do góry nogami cyfra 2, Iger K.05.1.b (R1), moneta wybita z końca blachy, patyna |
II- EF- |
300 zł 400 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.b (R2), T. 4, rzadki |
II- EF- |
300 zł 1 500 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Ryga, Iger R.19.1.a (R3), Gerbaszewski 1.17, moneta wybita niecentrycznie, rzadka, ładny stan zachowania |
500 zł 1 600 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1620, Kraków, Iger K.20.1.b, niespotykany w tak pięknym stanie zachowania |
I- UNC- |
150 zł 460 zł
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1616, Kraków, odmiana z herbem Sas, T. 14, bardzo rzadka |
III VF |
500 zł 1 400 zł