Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1624, Kraków, Iger K.24.1.a, pięknie zachowany |
II+ EF+ |
150 zł 360 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak koronny anomalny 1600, srebro 1.67 g, Iger A.00.1.b, patyna |
III VF |
300 zł 320 zł
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak koronny anomalny z datą 9L-09, srebro 1.83 g, Iger nie notuje, patyna |
III VF |
300 zł 700 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 1 öre 1597, Sztokholm, AAH 17, bardzo ładne, patyna |
II- EF- |
2 500 zł 2 000 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1615, Kraków, bardzo ładna |
II+ EF+ |
250 zł 320 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1617, Bydgoszcz, piękny stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
100 zł 220 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, odmiana bez liska, Gerbaszewski 3.2, T.2 |
II- EF- |
300 zł 240 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1604, Kraków, odmiana bez litery C |
150 zł | |
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1605, Kraków, piękny egzemplarz |
I UNC |
300 zł 500 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1606, Kraków, patyna |
II- EF- |
200 zł | |
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1606, Kraków, lekko niecentrycznie wybity, ale bardzo ładny |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, ładnie zachowany, wielobarwna patyna |
II+ EF+ |
250 zł | |
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1608, Kraków, końcówka napisu M D LI, piękny, wielobarwna patyna |
I- UNC- |
150 zł 280 zł
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1608, Kraków, końcówka napisu M D LI, ładny, wielobarwna patyna |
II+ EF+ |
125 zł | |
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1608, Kraków, końcówka napisu M D LIT, ciemna patyna |
125 zł 100 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1609, Kraków, piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
150 zł 160 zł
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1609, Kraków, wielobarwna patyna |
125 zł | |
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1609, Wilno, odmiana bez obwódek, Ivanauskas 3SV45-12 |
II+ EF+ |
200 zł 420 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1610, Wilno, odmiana z obwódkami, Ivanauskas 3SV67-18, piękny, delikatna patyna |
I- UNC- |
350 zł 460 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1612, Kraków, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
125 zł 100 zł