Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1624, Kraków, Iger K.24.1.a, pięknie zachowany
150 zł
360 zł
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak koronny anomalny 1600, srebro 1.67 g, Iger A.00.1.b, patyna
300 zł
320 zł
292 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak koronny anomalny z datą 9L-09, srebro 1.83 g, Iger nie notuje, patyna
300 zł
700 zł
293 Zygmunt III Waza 1587-1632
1 öre 1597, Sztokholm, AAH 17, bardzo ładne, patyna
2 500 zł
2 000 zł
294 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1615, Kraków, bardzo ładna
250 zł
320 zł
295 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1617, Bydgoszcz, piękny stan zachowania, patyna
100 zł
220 zł
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana bez liska, Gerbaszewski 3.2, T.2
300 zł
240 zł
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1604, Kraków, odmiana bez litery C
150 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1605, Kraków, piękny egzemplarz
300 zł
500 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, patyna
200 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, lekko niecentrycznie wybity, ale bardzo ładny
150 zł
120 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, ładnie zachowany, wielobarwna patyna
250 zł
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, końcówka napisu M D LI, piękny, wielobarwna patyna
150 zł
280 zł
303 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, końcówka napisu M D LI, ładny, wielobarwna patyna
125 zł
304 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, końcówka napisu M D LIT, ciemna patyna
125 zł
100 zł
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Kraków, piękny egzemplarz, patyna
150 zł
160 zł
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Kraków, wielobarwna patyna
125 zł
307 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Wilno, odmiana bez obwódek, Ivanauskas 3SV45-12
200 zł
420 zł
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1610, Wilno, odmiana z obwódkami, Ivanauskas 3SV67-18, piękny, delikatna patyna
350 zł
460 zł
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1612, Kraków, bardzo ładny egzemplarz, patyna
125 zł
100 zł