Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
230 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis |
250 zł 220 zł
231 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624/3, Gdańsk, na rewersie PR . kończy napis, patyna |
500 zł 700 zł
232 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624/3, Gdańsk, na rewersie PR : kończy napis, patyna |
II- EF- |
500 zł 400 zł
233 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, L . R : P : kończy napis, tęczowa patyna |
600 zł 480 zł
234 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, L . R : P : kończy napis, delikatna patyna |
600 zł 650 zł
235 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, L . R : PR . kończy napis, patyna |
II- EF- |
500 zł 480 zł
236 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, L : R : PR . kończy napis, patyna |
II- EF- |
500 zł 480 zł
237 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, L . R : P . kończy napis, delikatna patyna |
II+ EF+ |
500 zł 400 zł
238 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, L : R : PR . kończy napis |
350 zł 360 zł
239 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1626, Gdańsk, L : R : PR . kończy napis, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
750 zł 1 500 zł
240 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1626, Gdańsk. L : R : PR . kończy napis, delikatna patyna |
500 zł 400 zł
241 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1626, Gdańsk, L R : P . kończy napis, zielonkawa patyna |
III VF |
300 zł | |
242 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, bardzo ładny egzemplarz z blaskiem menniczym, patyna |
II+ EF+ |
300 zł 240 zł
243 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, data wokół tarczy herbowej, T. 5, rzadki, patyna |
III VF |
300 zł 300 zł
244 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, data w otoku, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 380 zł
245 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1626, Kraków, ładny |
125 zł 160 zł
246 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 1, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
500 zł 1 500 zł
247 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger R.88.2.a (R1), Gerbaszewski 15, patyna |
250 zł 200 zł
248 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.c (R1), piękny, delikatna patyna |
I- UNC- |
500 zł 1 100 zł
249 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1) |
250 zł 200 zł