Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis
250 zł
220 zł
231 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na rewersie PR . kończy napis, patyna
500 zł
700 zł
232 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na rewersie PR : kończy napis, patyna
500 zł
400 zł
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, L . R : P : kończy napis, tęczowa patyna
600 zł
480 zł
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, L . R : P : kończy napis, delikatna patyna
600 zł
650 zł
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, L . R : PR . kończy napis, patyna
500 zł
480 zł
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, L : R : PR . kończy napis, patyna
500 zł
480 zł
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, L . R : P . kończy napis, delikatna patyna
500 zł
400 zł
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, L : R : PR . kończy napis
350 zł
360 zł
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, L : R : PR . kończy napis, bardzo ładny egzemplarz, patyna
750 zł
1 500 zł
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk. L : R : PR . kończy napis, delikatna patyna
500 zł
400 zł
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, L R : P . kończy napis, zielonkawa patyna
300 zł
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, bardzo ładny egzemplarz z blaskiem menniczym, patyna
300 zł
240 zł
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, data wokół tarczy herbowej, T. 5, rzadki, patyna
300 zł
300 zł
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, data w otoku, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
380 zł
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1626, Kraków, ładny
125 zł
160 zł
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 1, wyśmienity stan zachowania
500 zł
1 500 zł
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Iger R.88.2.a (R1), Gerbaszewski 15, patyna
250 zł
200 zł
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.c (R1), piękny, delikatna patyna
500 zł
1 100 zł
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1)
250 zł
200 zł