Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, data po bokach Orła i Pogoni, Iger P.96.9.d (R3), T. 25, patyna, rzadki
350 zł
1 000 zł
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, na dole rewersu dwa interesujące znaki mennicze, Iger B.96.1.e (R3), ciemna patyna
500 zł
700 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.b -podobny, bardzo ładny
400 zł
400 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g -podobny, ale zamiast POL M D L jest PO M D L
200 zł
440 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.d -podobny (litera E nie jest odwrócona)
300 zł
340 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV51-29, ciemna patyna
400 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29,
300 zł
340 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e -podobny, bardzo ładny
300 zł
300 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.d, złocista patyna
200 zł
320 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, Iger P.98.4.a
150 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d rewers Iger B.98.5.e
II-/III+
EF-/VF+
200 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L z prawej strony herbu Lewart, Iger L.98.3.a (R4), patyna na awersie, rzadki
500 zł
550 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna
150 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.b (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, delikatna patyna, bardzo rzadki
II-/III+
EF-/VF+
5 000 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, patyna
150 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), patyna
300 zł
340 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, odwrócona cyfra 2, Iger K.02.1.b (R1), piękny
400 zł
700 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Wilno, litera V pod herbem Łabędź, Iger V.o2.1.a (R5), Ivanauskas 5SV89-52, T. 20, ciemna patyna, bardzo rzadki
3 000 zł
4 000 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), patyna
500 zł
500 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b (R1), piękny
500 zł
700 zł