Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
269 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d -podobny |
150 zł 120 zł
270 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, data po bokach Orła i Pogoni, Iger P.96.9.d (R3), T. 25, patyna, rzadki |
II- EF- |
350 zł 1 000 zł
271 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, na dole rewersu dwa interesujące znaki mennicze, Iger B.96.1.e (R3), ciemna patyna |
500 zł 700 zł
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.b -podobny, bardzo ładny |
II+ EF+ |
400 zł 400 zł
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g -podobny, ale zamiast POL M D L jest PO M D L |
200 zł 440 zł
274 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.d -podobny (litera E nie jest odwrócona) |
300 zł 340 zł
275 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV51-29, ciemna patyna |
400 zł | |
276 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, |
300 zł 340 zł
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e -podobny, bardzo ładny |
300 zł 300 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.d, złocista patyna |
200 zł 320 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.4.a |
150 zł | |
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d rewers Iger B.98.5.e |
II-/III+ EF-/VF+ |
200 zł | |
281 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z prawej strony herbu Lewart, Iger L.98.3.a (R4), patyna na awersie, rzadki |
III VF |
500 zł 550 zł
282 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna |
III VF |
150 zł | |
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.b (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, delikatna patyna, bardzo rzadki |
II-/III+ EF-/VF+ |
5 000 zł | |
284 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, patyna |
III VF |
150 zł | |
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), patyna |
III VF |
300 zł 340 zł
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, odwrócona cyfra 2, Iger K.02.1.b (R1), piękny |
I- UNC- |
400 zł 700 zł
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Wilno, litera V pod herbem Łabędź, Iger V.o2.1.a (R5), Ivanauskas 5SV89-52, T. 20, ciemna patyna, bardzo rzadki |
3 000 zł 4 000 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), patyna |
500 zł 500 zł