Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Poznań, Iger P.91.1.b, patyna |
II- EF- |
150 zł 120 zł
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.a, Gerbaszewski 12 |
250 zł 200 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Poznań, Iger P.92.1.a, ciemna patyna |
200 zł 340 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, M.92.1.b, krążek monety wycięty z krawędzi blachy, ale wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 400 zł
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Wilno, Iger V.92.1.a, Ivanauskas 1058:209, patyna |
250 zł 320 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 9 (ale interpunkcja SIG x III x D : G : ...), wyśmienity |
I- UNC- |
300 zł 620 zł
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 9 (ale interpunkcja SIG x III x D : G : ...), niecentrycznie wybity |
150 zł | |
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data na dole rewersu, Iger V.93.2.a R1, Ivanauskas 1061:210, patyna |
250 zł 340 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.e, ciemna patyna |
200 zł 540 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.r |
200 zł 200 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
300 zł 600 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a |
II+ EF+ |
200 zł 220 zł
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, moneta wybita dwukrotnie (na awersie i rewersie pozostałości po poprzednich napisach), bardzo ładny egzemplarz.. |
II+ EF+ |
400 zł 420 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 340 zł
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, delikatna patyna |
200 zł 220 zł
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, patyna |
II- EF- |
200 zł 220 zł
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Iger R.94.1.j R1, Gerbaszewski 1 |
250 zł 200 zł
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, Iger O.95.1.c, ładny egzemplarz z patyną |
II+ EF+ |
300 zł 680 zł
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, Iger O.95.1.c |
250 zł 480 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.d |
250 zł 260 zł