Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.11.b, patyna |
250 zł 520 zł
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana z herbem Topór, Iger L.95.2.b R5, rzadki, ciemna patyna |
1 500 zł 2 500 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 1063.210 |
300 zł 320 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 1063.210, patyna |
200 zł 260 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 17, patyna |
200 zł 240 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, piękny |
II+ EF+ |
250 zł 360 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, bardzo ładny, patyna |
200 zł 260 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, data rozdzielona po bokach Orła i Pogoni, Iger P.96.9.c R3, rzadki, delikatna patyna |
350 zł 440 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a |
150 zł | |
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a. R2, patyna |
300 zł 640 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a, Ivanauskas 1070:214 |
II- EF- |
400 zł 440 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.d podobny, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
500 zł 600 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, dwie róże pod popiersiem, Iger O.98.3.c R4, rzadki, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
300 zł 520 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, jak Iger O.98.1.b, ale odmiana napisu POLONI, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 540 zł
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.e |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł 130 zł
321 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, na rewersie HK-K, Iger W.98.3.a R3, ciemna patyna, rzadki |
250 zł 640 zł
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, na rewersie HR-K, Iger W.98.2.d |
III VF |
200 zł 160 zł
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Ryga, Iger R.98.1.b, Gerbaszewski 2 |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 260 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.h, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 320 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c, moneta z końcówki blachy |
150 zł 150 zł