Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
618 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 299, Bitkin 1075 R, Fr. 111
7 500 zł
6 400 zł
619 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 301, Bitkin 1076 R, Fr. 111, rysy w tle, patyna
8 000 zł
620 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 303, Bitkin 1077 R, Fr. 111, patyna
7 500 zł
6 000 zł
621 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 4.01 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, Fr. 111, nieco uszkodzone tło rewersu, patyna
7 500 zł
6 000 zł
622 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1839, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 309, Bitkin 1080 R, Fr. 111
7 500 zł
6 000 zł
623 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, szeroka korona nad orłem, Plage 313, Bitkin 1083
1 000 zł
1 150 zł
624 Monety zaboru rosyjskiego
800 zł
625 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, szeroka korona nad orłem, po 4. kępce liści 1 jagoda, Plage 322, Bitkin 1088
1 250 zł
1 550 zł
626 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 R, rzadkie
1 250 zł
1 150 zł
627 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, po 3. i 4. kępce liści po 1 jagodzie, Plage 327, Bitkin 1089, dość ładny egzemplarz, ciemna patyna
1 000 zł
1 250 zł
628 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, cyfry daty mniejsze, Plage 325, Bitkin 1132
1 000 zł
1 300 zł
629 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 zlotych 1836, Petersburg, korona wąska, Plage 327, Bitkin 1090
II-/III+
EF-/VF+
800 zł
630 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, cyfry daty większe, Plage 326, Bitkin 1132, w tle małe uszkodzenia
600 zł
631 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, cyfry daty większe, Plage 333, Bitkin 1133
1 250 zł
1 500 zł
632 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 339, Bitkin 1137
1 500 zł
2 000 zł
633 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1843, Warszawa, Plage 431, Bitkin 422, na awersie i rewersie niewielkie uszkodzenie tła
400 zł
620 zł
634 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1843, Warszawa, Plage 431, Bitkin 422, patyna
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
700 zł
635 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 433, Bitkin 423
400 zł
460 zł
636 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1847, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 440, Bitkin 426, ładna patyna
600 zł
1 000 zł
637 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1835, Petersburg, kropka po ZŁOT i po dacie, Plage 350, Bitkin 1100, patyna
500 zł
820 zł