Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
183 | Zygmunt II August 1545-1572 czworak 1567, Wilno, Ivanauskas 664:96, pod popiersiem króla punca kolekcjonerska Xawerego Segno, egzemplarz z 26. aukcji WCN, końcówka blachy |
400 zł 460 zł
184 | Zygmunt II August 1545-1572 czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 671:96, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 450 zł
185 | Zygmunt II August 1545-1572 czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 671:96 |
III VF |
350 zł 380 zł
186 | Zygmunt II August 1545-1572 trojak 1564, Wilno, Iger V.64.1.b, Ivanauskas 641:94 |
II- EF- |
400 zł 460 zł
187 | Zygmunt II August 1545-1572 grosz 1556, Gdańsk, odmiana z dużą głową króla, T.4, nieco pęknięty krążek, rzadki, ciemna patyna |
1 250 zł 1 450 zł
188 | Zygmunt II August 1545-1572 grosz 1556, Gdańsk, odmiana z małą głową króla, T.4, rzadki |
III VF |
1 250 zł 1 550 zł
189 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1545, Wilno, odmiana z imieniem króla przy Pogoni, Ivanauskas 455:69, T.30, bardzo rzadki, patyna |
III VF |
3 000 zł 2 400 zł
190 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 190 zł
191 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, patyna |
150 zł 180 zł
192 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T.5, rzadki i ładnie zachowany |
II+ EF+ |
350 zł 900 zł
193 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1554, Wilno, Ivanauskas 483:75, T.12, bardzo rzadki |
400 zł 2 000 zł
194 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1557, Wilno, rzadka odmiana - na awersie trójlistek a na rewersie kropka rozpoczynają napisy, patyna |
II- EF- |
300 zł | |
195 | Zygmunt II August 1545-1572 dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, piękny stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 320 zł
196 | Zygmunt II August 1545-1572 denar 1555, Gdańsk, T.8, rzadki, patyna |
II- EF- |
400 zł | |
197 | Zygmunt II August 1545-1572 denar 1559, Wilno, Ivanauskas 443:63, T.8, drobna wada blachy, mimo to piękny egzemplarz |
I- UNC- |
400 zł |