Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA  Zygmunt II August 1545-1572
183 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1567, Wilno, Ivanauskas 664:96, pod popiersiem króla punca kolekcjonerska Xawerego Segno, egzemplarz z 26. aukcji WCN, końcówka blachy
400 zł
460 zł
184 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 671:96, bardzo ładny, patyna
1 000 zł
1 450 zł
185 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 671:96
350 zł
380 zł
186 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, Iger V.64.1.b, Ivanauskas 641:94
400 zł
460 zł
187 Zygmunt II August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, odmiana z dużą głową króla, T.4, nieco pęknięty krążek, rzadki, ciemna patyna
1 250 zł
1 450 zł
188 Zygmunt II August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, odmiana z małą głową króla, T.4, rzadki
1 250 zł
1 550 zł
189 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1545, Wilno, odmiana z imieniem króla przy Pogoni, Ivanauskas 455:69, T.30, bardzo rzadki, patyna
3 000 zł
2 400 zł
190 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
190 zł
191 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, patyna
150 zł
180 zł
192 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T.5, rzadki i ładnie zachowany
350 zł
900 zł
193 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1554, Wilno, Ivanauskas 483:75, T.12, bardzo rzadki
400 zł
2 000 zł
194 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1557, Wilno, rzadka odmiana - na awersie trójlistek a na rewersie kropka rozpoczynają napisy, patyna
300 zł
195 Zygmunt II August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, piękny stan zachowania
250 zł
320 zł
196 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1555, Gdańsk, T.8, rzadki, patyna
400 zł
197 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1559, Wilno, Ivanauskas 443:63, T.8, drobna wada blachy, mimo to piękny egzemplarz
400 zł