Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
597 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z monetami (brak dukata) i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego z wytłoczonym złoconym orłem i napisem: \..
6 000 zł
10 000 zł
598 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269, Fr. 114, ładnie zachowany
II+/I-
EF+/UNC-
6 000 zł
5 800 zł
599 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka za pochodnią, złoto 3.50 g, Plage 271, Fr. 114, lekko gięty, ale dość ładny
6 000 zł
5 800 zł
600 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.47 g, Plage 269, Fr. 114, lekko pogięty
3 500 zł
3 100 zł
601 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, piękny egzemplarz, patyna
2 000 zł
3 000 zł
602 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, małe defekty krążka, patyna
1 500 zł
1 350 zł
603 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
1 000 zł
1 150 zł
604 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ale odmiana bez kreski ułamkowej, bardzo rzadkie
2 500 zł
14 500 zł
605 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładne
1 250 zł
1 550 zł
606 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ładne, patyna
600 zł
600 zł
607 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
400 zł
460 zł
608 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ale Pogoń bez pochwy, rzadkie
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
820 zł
609 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła zgięte, Plage 279, wada blachy
150 zł
610 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, Iger PL.31.1.a
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
320 zł