Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
1135 | POLSKA ryngraf z łańcuszkiem, Na tle słońca z napisem MATKO wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej otoczonej panopliami, poniżej sylwetka Orła trzymającego wstęgę z napisem.. |
600 zł | |
1136 | POLSKA krzyż Żałoby Narobowej, na stronie głównej napis 25 / 27 Lut / PAMIĄTKA / 8 KWIET 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA, że.. |
II- EF- |
600 zł 880 zł
1137 | POLSKA Odznaka Krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego, mosiądz srebrzony, średnica 32 mm, niebieska i zielona emalia, brak korony wieńczącej odznakę |
III VF |
200 zł 160 zł
1138 | POLSKA Krzyż Walecznych 1920, na stronie odwrotnej numer 34418, brąz 44 x 44 mm, Krogulec typ 4, ładna patyna |
II+ EF+ |
300 zł 440 zł
1139 | POLSKA Srebrny Krzyż Zasługi, wersja moskiewska, srebro 40 x 40 mm, emalia, wstążka z końca lat 40-tych, rzadki |
I- UNC- |
300 zł | |
1140 | POLSKA 8 Pułk Piechoty Legionów, odznaka oficerska, wzór 2, srebro 40 x 40 mm, Sawicki Wielechowski s. 37, na stronie odwrotnej punce, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZ.. |
III VF |
1 500 zł 1 600 zł
1141 | POLSKA dwuczęściowy ryngraf z Matką Boską Częstochowską upamiętniający polskich żołnierzy 2. dywizji strzelców pieszych internowanych w Szwajcarii w czerwcu 1940 roku, brąz .. |
I UNC |
1 500 zł 2 200 zł
1142 | POLSKA Powstanie Warszawskie, sprzączka od pasa z napisem OBRONA PRZECIWLOTNICZA, mosiądz 110 x 72 mm |
150 zł | |
1143 | ROSJA portmonetka oficera rosyjskiego 129 pułku piechoty, srebro 88.22 g, 72 x 53 mm, na stronie głównej umocowany emaliowany herb właściciela oraz rosyjskie punce, na stro.. |
III VF |
5 000 zł | |
1144 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal \Za nienaganną służbę w policji, srebro 26.22 g |
II+ EF+ |
750 zł 2 400 zł
1145 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal \Za Dzielność, 4 stopień |
III VF |
400 zł 420 zł
1146 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal na 200-lecie Bitwy pod Połtawą, brąz 28 mm, Diakow 1467.2 R1, minimalne uszkodzenia w tle |
II- EF- |
300 zł 420 zł
1147 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal \Za Doskonale Wypełnioną Pracę przy Mobilizacji, jasny brąz 28 mm |
200 zł 280 zł