Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA
1143 ROSJA
portmonetka oficera rosyjskiego 129 pułku piechoty, srebro 88.22 g, 72 x 53 mm, na stronie głównej umocowany emaliowany herb właściciela oraz rosyjskie punce, na stro..
5 000 zł
1144 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal \Za nienaganną służbę w policji, srebro 26.22 g
750 zł
2 400 zł
1145 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal \Za Dzielność, 4 stopień
400 zł
420 zł
1146 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal na 200-lecie Bitwy pod Połtawą, brąz 28 mm, Diakow 1467.2 R1, minimalne uszkodzenia w tle
300 zł
420 zł
1147 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal \Za Doskonale Wypełnioną Pracę przy Mobilizacji, jasny brąz 28 mm
200 zł
280 zł