Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
1143 | ROSJA portmonetka oficera rosyjskiego 129 pułku piechoty, srebro 88.22 g, 72 x 53 mm, na stronie głównej umocowany emaliowany herb właściciela oraz rosyjskie punce, na stro.. |
III VF |
5 000 zł | |
1144 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal \Za nienaganną służbę w policji, srebro 26.22 g |
II+ EF+ |
750 zł 2 400 zł
1145 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal \Za Dzielność, 4 stopień |
III VF |
400 zł 420 zł
1146 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal na 200-lecie Bitwy pod Połtawą, brąz 28 mm, Diakow 1467.2 R1, minimalne uszkodzenia w tle |
II- EF- |
300 zł 420 zł
1147 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal \Za Doskonale Wypełnioną Pracę przy Mobilizacji, jasny brąz 28 mm |
200 zł 280 zł