Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA
1135 POLSKA
ryngraf z łańcuszkiem, Na tle słońca z napisem MATKO wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej otoczonej panopliami, poniżej sylwetka Orła trzymającego wstęgę z napisem..
600 zł
1136 POLSKA
krzyż Żałoby Narobowej, na stronie głównej napis 25 / 27 Lut / PAMIĄTKA / 8 KWIET 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA, że..
600 zł
880 zł
1137 POLSKA
Odznaka Krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego, mosiądz srebrzony, średnica 32 mm, niebieska i zielona emalia, brak korony wieńczącej odznakę
200 zł
160 zł
1138 POLSKA
Krzyż Walecznych 1920, na stronie odwrotnej numer 34418, brąz 44 x 44 mm, Krogulec typ 4, ładna patyna
300 zł
440 zł
1139 POLSKA
Srebrny Krzyż Zasługi, wersja moskiewska, srebro 40 x 40 mm, emalia, wstążka z końca lat 40-tych, rzadki
300 zł
1140 POLSKA
8 Pułk Piechoty Legionów, odznaka oficerska, wzór 2, srebro 40 x 40 mm, Sawicki Wielechowski s. 37, na stronie odwrotnej punce, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZ..
1 500 zł
1 600 zł
1141 POLSKA
dwuczęściowy ryngraf z Matką Boską Częstochowską upamiętniający polskich żołnierzy 2. dywizji strzelców pieszych internowanych w Szwajcarii w czerwcu 1940 roku, brąz ..
1 500 zł
2 200 zł
1142 POLSKA
Powstanie Warszawskie, sprzączka od pasa z napisem OBRONA PRZECIWLOTNICZA, mosiądz 110 x 72 mm
150 zł