Aukcja 40 / 1140

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA

8 Pułk Piechoty Legionów, odznaka oficerska, wzór 2, srebro 40 x 40 mm, Sawicki Wielechowski s. 37, na stronie odwrotnej punce, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA ul. MIODOWA No 19, odznaka uszkodzona, brak emalii białej na ramionach krzyża Rupperta oraz tylko resztki granatowj emalii w rozecie, rzadka

Numer: 1140
Opis: POLSKA. 8 Pułk Piechoty Legionów, odznaka oficerska, wzór 2, srebro 40 x 40 mm, Sawicki Wielechowski s. 37, na stronie odwrotnej punce, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA ul. MIODOWA No 19, odznaka uszkodzona, brak emalii białej na ramionach krzyża Rupperta oraz tylko resztki granatowj emalii w rozecie, rzadka
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 1559