Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
383 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1634, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło, Rw: Herb Gdańska, pod nim litery S - B, napis wokoło, złoto 3.43 g, H-Cz. 1754 R 3, Kaleniecki s. 255,..
15 000 zł
16 000 zł
384 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło, Rw: Herb Torunia, po bokach litery I - I, napis wokoło, złoto 3.43 g, H-Cz. 1782 R 4, Kaleniecki s. 236..
15 000 zł
12 500 zł
385 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Bydgoszcz, 28.70 g, Dav. 4326, T.6, patyna
5 000 zł
4 800 zł
386 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1636, Bydgoszcz, 28.41 g, Dav. 4326, T.8, patyna
4 000 zł
3 600 zł
387 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1637, Toruń, odmiana napisu VLADISL IV..., 28.51 g, Dav. 4374, T.6
4 000 zł
5 600 zł
388 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1641, Gdańsk, 28.62 g, Dav. 4356, T.9, ciemna patyna
6 000 zł
389 Władysław IV Waza 1632-1648
półtalar 1639, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło VLAD III D G REX POL & SVEC M D LITV RUSS PRUS, Rw: Herb Gdańska, niżej litery G - R i data, napis w..
25 000 zł
48 000 zł
390 Władysław IV Waza 1632-1648
półtalar 1647, Kraków, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło VL IIII D G REX POL M D LI RV PR M, Rw: Tarcza herbowa, po bokach litery G - P i data, napis wokoło ..
35 000 zł
35 000 zł