Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
557 Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie
15 krajcarów 1775, Wiedeń, Plage 2, uszkodzenia na awersie
300 zł
620 zł
558 Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie
szeląg 1774, Smolnik, Plage 1, patyna
150 zł
120 zł