Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1633, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.33.1.a R5, Ahlström 3 R, rzadki
1 000 zł
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1615, Kraków, patyna
250 zł
200 zł
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków, piękny egzemplarz, patyna
250 zł
520 zł
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków
250 zł
200 zł
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, rzadszy rocznik
II/II+
EF/EF+
300 zł
240 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1618, Kraków, T.7, rzadkie, plamiasta patyna
500 zł
400 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski 2.2, T.2, niecentrycznie wybity
300 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
1 öre 1594, Sztokholm, Ahlström 14 R, patyna, rzadkie
2 000 zł
1 600 zł
354 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1605, Kraków, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale piękny
300 zł
400 zł
355 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, lekko pęknięty krążek, ale ładnie zachowany egzemplarz
250 zł
300 zł
356 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana napisu REX POLO
250 zł
200 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana napisu REX POL..., patyna
250 zł
260 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, odmiana z kropkami po bokach korony, nieco uszkodzony krążek, ale wyśmienity stan zachowania, patyna
300 zł
380 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, odmiana z kwiatkami po bokach korony, piękny
200 zł
300 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, bez ozdobników po bokach korony
II/II+
EF/EF+
200 zł
420 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Kraków, piękny
125 zł
340 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1613, Kraków
200 zł
180 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana z kropką pomiędzy 6 i 1, bardzo ładny
200 zł
200 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana bez kropki w dacie
150 zł
240 zł
365 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1616, Ryga, T.12, Gerbaszewski 5, rzadki
600 zł