Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1633, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.33.1.a R5, Ahlström 3 R, rzadki |
III VF |
1 000 zł | |
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1615, Kraków, patyna |
250 zł 200 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1616, Kraków, piękny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 520 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1616, Kraków |
II- EF- |
250 zł 200 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1617, Kraków, rzadszy rocznik |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 240 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1618, Kraków, T.7, rzadkie, plamiasta patyna |
III VF |
500 zł 400 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski 2.2, T.2, niecentrycznie wybity |
300 zł | |
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 1 öre 1594, Sztokholm, Ahlström 14 R, patyna, rzadkie |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1605, Kraków, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale piękny |
II+ EF+ |
300 zł 400 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1606, Kraków, lekko pęknięty krążek, ale ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
250 zł 300 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, odmiana napisu REX POLO |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, odmiana napisu REX POL..., patyna |
250 zł 260 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1608, Kraków, odmiana z kropkami po bokach korony, nieco uszkodzony krążek, ale wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
300 zł 380 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1608, Kraków, odmiana z kwiatkami po bokach korony, piękny |
II+ EF+ |
200 zł 300 zł
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1608, Kraków, bez ozdobników po bokach korony |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 420 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1609, Kraków, piękny |
I- UNC- |
125 zł 340 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1613, Kraków |
200 zł 180 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1614, Kraków, odmiana z kropką pomiędzy 6 i 1, bardzo ładny |
II+ EF+ |
200 zł 200 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1614, Kraków, odmiana bez kropki w dacie |
II+ EF+ |
150 zł 240 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1616, Ryga, T.12, Gerbaszewski 5, rzadki |
600 zł |