Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
546 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Kraków, Plage 146, Iger K.66.1.a R1, wyśmienity egzemplarz, rzadki w tak ładnym stanie zachowania |
I- UNC- |
3 000 zł 7 800 zł
547 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, Plage 156, bardzo ładnie zachowany z ciemną patyną |
150 zł 280 zł
548 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1767, Warszawa, Plage 160, Iger WA.67.1.a R, patyna |
150 zł 160 zł
549 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Warszawa, wieniec z dwiema jagódkami, Plage 37, patyna |
100 zł 260 zł
550 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Kraków, litery V.G. pod monogramem, Plage 39, moneta ze zbioru Soubise-Bisier’a |
III VF |
125 zł 160 zł
551 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1768, Kraków, zakręcona u góry litera R, Plage 100, ładny egzemplarz, patyna |
125 zł 160 zł
552 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1768, Kraków, monogram szeroki, wieniec bez jagódek, Plage 98, ciemna głęboka patyna |
125 zł 190 zł
553 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz koronny z roku 176.., Kraków, na obu stronach odbite rewersy (tarcze herbowe), duża ciekawostka |
III- VF- |
125 zł 340 zł
554 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półgrosz 1766, Kraków, drobne cyfry daty, Plage 11, ciemna patyna |
III VF |
100 zł 140 zł
555 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półgrosz 1767, Kraków, Plage 12 |
125 zł | |
556 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1767, Kraków, Plage 3 |
125 zł 220 zł
557 | Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie 15 krajcarów 1775, Wiedeń, Plage 2, uszkodzenia na awersie |
300 zł 620 zł
558 | Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie szeląg 1774, Smolnik, Plage 1, patyna |
150 zł 120 zł
559 | Zabór austriacki - monety wojskowe dla ziem polskich trojak 1794, Wiedeń, Plage 12, Iger Au.94.1.a R, ładnie zachowany |
400 zł 320 zł
560 | Zabór austriacki - monety wojskowe dla ziem polskich grosz 1794, Wiedeń, Plage 11 |
150 zł 220 zł
561 | Zabór pruski - monety Prus Południowych trojak 1796 A, Berlin, Aw: Głowa króla w prawo i napis FRIDERICUS WILHELM BORUSS REX, Rw: Tarcza z orłem, niżej litera A, napis wokoło GROSSUS BORUSSIAE TRIPLEX 1796,.. |
4 000 zł 19 500 zł
562 | Zabór pruski - monety Prus Południowych 1/2 grosza 1797 B, Wrocław, Plage 22 |
125 zł 170 zł
563 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, dość ładny egzemplarz, delikatna patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
3 000 zł 2 400 zł
564 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, patyna |
2 000 zł 1 600 zł
565 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247, ładnie zachowany, patyna |
4 000 zł 4 300 zł