Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, Iger B.99.2.b, patyna
150 zł
120 zł
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b
200 zł
220 zł
328 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, ładna patyna
250 zł
329 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, awers Iger B.00.1.d, rewers Iger B.00.1.c, delikatna patyna
200 zł
220 zł
330 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, odmiana F przy Pogoni, podobny Iger W.00.2.a, ale trójlistek przed SIG i po III, ciemna patyna, rzadszy
250 zł
680 zł
331 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a, ładnie zachowany, patyna
400 zł
700 zł
332 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a
400 zł
460 zł
333 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Iger K.01.2.a R1
350 zł
620 zł
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, awers podobny jak Iger W.01.5.b, ale SIG III D - G R - P M D, rewers Iger W.01.5.d, dość rzadki
250 zł
580 zł
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, Łabędź, niżej litera V, awers Iger V.01.2.f, R3, rewers Iger V.01.2.e, R3, Ivanauskas 1087:221, T.8, rzadki i ładny
3 500 zł
6 000 zł
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Wilno, Iger V.02.3 R7, Ivanauskas 1092:221, T.60, pęknięty krążek, bardzo rzadka moneta
3 500 zł
3 200 zł
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.c R2, T.4, rzadki
300 zł
640 zł
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, Iger K.18.1.b
150 zł
150 zł
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a
125 zł
140 zł
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, duże popiersie króla, Iger R.19.3.b R3, ale inna interpunkcja, Gerbaszewski 2.17, T.3, rzadki, patyna
750 zł
1 750 zł
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, średnie popiersie króla, Iger R.19.2.b, Gerbaszewski 2.1, T.3, niecentrycznie wybity, rzadki
600 zł
1 050 zł
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak bez daty, Wschowa, Iger W.bd.4.b R5, rzadki, patyna
1 500 zł
1 850 zł
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
raguzańskie naśladownictwo trojaka ryskiego z datą 1592, N.92.1.a, patyna
400 zł
320 zł
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
fałszerstwo z epoki trojaka koronnego z datą 1602, Iger A.02.1.c, srebro niskiej próby 2.14 g, lekko zielonkawa ciemna patyna
200 zł
160 zł
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.32.2.b, Ahlström 2, nieco wyszczerbiony, ale ładny egzemplarz
400 zł