Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA
166 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Elbląg, na awersie końcówka napisu PRVSSI, egzemplarz z 39. aukcji WCN, patyna
400 zł
400 zł
167 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Elbląg, na awersie końcówka napisu PRVSS
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
500 zł
168 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków, piękny egzemplarz
400 zł
440 zł
169 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków
250 zł
200 zł
170 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1509, Wilno, ciekawa odmiana Pogoni z pochwą, Ivanauskas -, rzadki
300 zł
240 zł
171 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1525, Wilno, Ivanauskas 315:38, T.3
200 zł
220 zł
172 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1529, Toruń, bardzo ładny egzemplarz z dużym blaskiem menniczym
500 zł
460 zł
173 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1532, Elbląg, odmiana z napisem PRVS na awersie, drobna wada blachy, ale bardzo ładny egzemplarz z dużym połyskiem menniczym, patyna
500 zł
520 zł
174 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1532, Elbląg, odmiana z napisem PRVSS na awersie, patyna
300 zł
175 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1539, Gdańsk, bardzo ładny z blaskiem menniczym
500 zł
620 zł
176 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1539, Elbląg, ciemna patyna
200 zł
160 zł
177 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1546, Gdańsk, dość ładny
250 zł
240 zł
178 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1547, Gdańsk, bardzo ładny
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
320 zł
179 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar bez roku, Kraków, odmiana z literami S-P i rozetką w koronie, T.7, rzadki i bardzo ładny
750 zł
640 zł
180 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar bez roku, Elbląg, T.1.50, bardzo ładny, połyskowy egzemplarz
250 zł
500 zł
181 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1539, Elbląg, T.25, bardzo rzadki, ciemna patyna
1 000 zł
1 350 zł
182 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1546, Gdańsk, T.8, rzadki i bardzo ładnie zachowany
500 zł
940 zł
183 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1567, Wilno, Ivanauskas 664:96, pod popiersiem króla punca kolekcjonerska Xawerego Segno, egzemplarz z 26. aukcji WCN, końcówka blachy
400 zł
460 zł
184 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 671:96, bardzo ładny, patyna
1 000 zł
1 450 zł
185 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 671:96
350 zł
380 zł