Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA
606 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ładne, patyna
600 zł
600 zł
607 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
400 zł
460 zł
608 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ale Pogoń bez pochwy, rzadkie
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
820 zł
609 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła zgięte, Plage 279, wada blachy
150 zł
610 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, Iger PL.31.1.a
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
320 zł
611 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, ładnie zachowana moneta, ciemna patyna
I-/II+
UNC-/EF+
800 zł
920 zł
612 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294
300 zł
320 zł
613 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, piękne, delikatna patyna
1 250 zł
3 000 zł
614 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, patyna
500 zł
520 zł
615 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładny egzemplarz, patyna
750 zł
1 250 zł
616 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna
500 zł
500 zł
617 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ciemna patyna
350 zł
310 zł
618 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 299, Bitkin 1075 R, Fr. 111
7 500 zł
6 400 zł
619 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 301, Bitkin 1076 R, Fr. 111, rysy w tle, patyna
8 000 zł
620 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 303, Bitkin 1077 R, Fr. 111, patyna
7 500 zł
6 000 zł
621 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 4.01 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, Fr. 111, nieco uszkodzone tło rewersu, patyna
7 500 zł
6 000 zł
622 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1839, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 309, Bitkin 1080 R, Fr. 111
7 500 zł
6 000 zł
623 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, szeroka korona nad orłem, Plage 313, Bitkin 1083
1 000 zł
1 150 zł
624 Monety zaboru rosyjskiego
800 zł
625 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, szeroka korona nad orłem, po 4. kępce liści 1 jagoda, Plage 322, Bitkin 1088
1 250 zł
1 550 zł