Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
606 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ładne, patyna |
600 zł 600 zł
607 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
II- EF- |
400 zł 460 zł
608 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ale Pogoń bez pochwy, rzadkie |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 820 zł
609 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła zgięte, Plage 279, wada blachy |
III VF |
150 zł | |
610 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, Iger PL.31.1.a |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 320 zł
611 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, ładnie zachowana moneta, ciemna patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 920 zł
612 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 |
III VF |
300 zł 320 zł
613 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
1 250 zł 3 000 zł
614 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, patyna |
500 zł 520 zł
615 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
750 zł 1 250 zł
616 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 500 zł
617 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ciemna patyna |
II- EF- |
350 zł 310 zł
618 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 299, Bitkin 1075 R, Fr. 111 |
II- EF- |
7 500 zł 6 400 zł
619 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 301, Bitkin 1076 R, Fr. 111, rysy w tle, patyna |
II- EF- |
8 000 zł | |
620 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 303, Bitkin 1077 R, Fr. 111, patyna |
7 500 zł 6 000 zł
621 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 4.01 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, Fr. 111, nieco uszkodzone tło rewersu, patyna |
II- EF- |
7 500 zł 6 000 zł
622 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1839, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 309, Bitkin 1080 R, Fr. 111 |
II- EF- |
7 500 zł 6 000 zł
623 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, szeroka korona nad orłem, Plage 313, Bitkin 1083 |
II- EF- |
1 000 zł 1 150 zł
624 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, szeroka korona nad orłem, Plage 313, Bitkin 1083 |
800 zł | |
625 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, szeroka korona nad orłem, po 4. kępce liści 1 jagoda, Plage 322, Bitkin 1088 |
1 250 zł 1 550 zł