Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA
talar próbny 1762, Lipsk, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUGUSTUS REX POL EL SAX, Rw: Tarc.. talar próbny 1762, Lipsk, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUGUSTUS REX POL EL SAX, Rw: Tarc..
365 August III 1733-1763
talar próbny 1762, Lipsk, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUGUSTUS REX POL EL SAX, Rw: Tarcze herbowe Polski i Saksonii, poniżej data 1762, Schnee 1046, Merseb..
50 000 zł
83 000 zł
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, odmiana z dużymi literami 8 GR i z gwiazdką kończącą napis na rewersi.. dwuzłotówka (8 groszy) 1753, odmiana z dużymi literami 8 GR i z gwiazdką kończącą napis na rewersi..
366 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, odmiana z dużymi literami 8 GR i z gwiazdką kończącą napis na rewersie, Merseb. 1778, efraimek
250 zł
tymf 1753, Lipsk, rzadsza odmiana popiersia, kropka z prawej strony litery T, Merseb. 1776, patyna tymf 1753, Lipsk, rzadsza odmiana popiersia, kropka z prawej strony litery T, Merseb. 1776, patyna
367 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, rzadsza odmiana popiersia, kropka z prawej strony litery T, Merseb. 1776, patyna
400 zł
360 zł
tymf 1753, Lipsk, odmiana z trójlistkami po bokach litery T, Merseb. 1776 tymf 1753, Lipsk, odmiana z trójlistkami po bokach litery T, Merseb. 1776
368 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, odmiana z trójlistkami po bokach litery T, Merseb. 1776
250 zł
360 zł
tymf 1753, Lipsk, odmiana z kropką z prawej strony litery T, Merseb. 1776, patyna tymf 1753, Lipsk, odmiana z kropką z prawej strony litery T, Merseb. 1776, patyna
369 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, odmiana z kropką z prawej strony litery T, Merseb. 1776, patyna
300 zł
460 zł
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, ładnie zachowany egzemplarz ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, ładnie zachowany egzemplarz
370 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, ładnie zachowany egzemplarz
II/II+
EF/EF+
300 zł
560 zł
ort 1755, Lipsk, duże popiersie króla, Merseb. 1782, ładny ort 1755, Lipsk, duże popiersie króla, Merseb. 1782, ładny
371 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, duże popiersie króla, Merseb. 1782, ładny
400 zł
320 zł
ort 1755, Lipsk, bardzo duże popiersie króla, Merseb. 1782, ładny ort 1755, Lipsk, bardzo duże popiersie króla, Merseb. 1782, ładny
372 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, bardzo duże popiersie króla, Merseb. 1782, ładny
400 zł
320 zł
3 talara (1/2 guldena) 1751, Drezno, Merseb. 1757 3 talara (1/2 guldena) 1751, Drezno, Merseb. 1757
373 August III 1733-1763
3 talara (1/2 guldena) 1751, Drezno, Merseb. 1757
350 zł
280 zł
1/3 talara (1/2 guldena) 1755, Drezno 1/3 talara (1/2 guldena) 1755, Drezno
374 August III 1733-1763
1/3 talara (1/2 guldena) 1755, Drezno
250 zł
320 zł
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, patyna szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, patyna
375 August III 1733-1763
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, patyna
200 zł
190 zł
szóstak 1762, Gdańsk, Merseb. 1799, lekko niedobity szóstak 1762, Gdańsk, Merseb. 1799, lekko niedobity
376 August III 1733-1763
szóstak 1762, Gdańsk, Merseb. 1799, lekko niedobity
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
420 zł
1/6 talara 1763 / F.W.o.W., Drezno, Merseb. 1759 1/6 talara 1763 / F.W.o.W., Drezno, Merseb. 1759
377 August III 1733-1763
1/6 talara 1763 / F.W.o.W., Drezno, Merseb. 1759
250 zł
200 zł
1/6 talara 1763 / E.D.C., Lipsk, Merseb. 1799 1/6 talara 1763 / E.D.C., Lipsk, Merseb. 1799
378 August III 1733-1763
1/6 talara 1763 / E.D.C., Lipsk, Merseb. 1799
250 zł
260 zł
trojak 1754, Lipsk, Merseb. 1787, patyna trojak 1754, Lipsk, Merseb. 1787, patyna
379 August III 1733-1763
trojak 1754, Lipsk, Merseb. 1787, patyna
II-/III+
EF-/VF+
350 zł
440 zł
trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładnie zachowany trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładnie zachowany
380 August III 1733-1763
trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładnie zachowany
1 250 zł
1 400 zł
dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1699 dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1699
381 August III 1733-1763
dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1699
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
160 zł
1/12 talara (dwugrosz) 1751, Drezno, Merseb. 1760 1/12 talara (dwugrosz) 1751, Drezno, Merseb. 1760
382 August III 1733-1763
1/12 talara (dwugrosz) 1751, Drezno, Merseb. 1760
150 zł
150 zł
półtorak 1753, Lipsk, Merseb. 1788, wyraźny blask menniczy, rzadko spotykana moneta w tym stanie z.. półtorak 1753, Lipsk, Merseb. 1788, wyraźny blask menniczy, rzadko spotykana moneta w tym stanie z..
383 August III 1733-1763
półtorak 1753, Lipsk, Merseb. 1788, wyraźny blask menniczy, rzadko spotykana moneta w tym stanie zachowania
1 500 zł
1 400 zł
grosz wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1699, patyna grosz wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1699, patyna
384 August III 1733-1763
grosz wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1699, patyna
125 zł
150 zł