Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA
denar 1595, Gdańsk, T. 1 denar 1595, Gdańsk, T. 1
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1595, Gdańsk, T. 1
250 zł
340 zł
denar z omyłkową datą 1569, Gdańsk, T.-, biorąc pod uwagę rysunek orła i tarczy herbowej oraz fakt.. denar z omyłkową datą 1569, Gdańsk, T.-, biorąc pod uwagę rysunek orła i tarczy herbowej oraz fakt..
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar z omyłkową datą 1569, Gdańsk, T.-, biorąc pod uwagę rysunek orła i tarczy herbowej oraz fakt, że mennica gdańska w latach 60-tych nie działała należy przyjąć, ż..
500 zł
520 zł
denar 1596, Gdańsk, T. 1, piękny egzemplarz denar 1596, Gdańsk, T. 1, piękny egzemplarz
307 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Gdańsk, T. 1, piękny egzemplarz
300 zł
520 zł
denar 1597, Gdańsk, T. 1 denar 1597, Gdańsk, T. 1
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1597, Gdańsk, T. 1
250 zł
380 zł
denar 1598, Gdańsk, T. 1 denar 1598, Gdańsk, T. 1
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1598, Gdańsk, T. 1
150 zł
120 zł
denar 1599, Gdańsk, T. 1 denar 1599, Gdańsk, T. 1
310 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1599, Gdańsk, T. 1
200 zł
1 050 zł
denar 1606, Poznań, T. 4, rzadki denar 1606, Poznań, T. 4, rzadki
311 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1606, Poznań, T. 4, rzadki
200 zł
400 zł
kopiejka wybita w Moskwie bez znaków mennicy, ładny egzemplarz z wyraźnym imieniem cara kopiejka wybita w Moskwie bez znaków mennicy, ładny egzemplarz z wyraźnym imieniem cara
312 Władysław Zygmuntowicz jako car 1610-1612
kopiejka wybita w Moskwie bez znaków mennicy, ładny egzemplarz z wyraźnym imieniem cara
200 zł
500 zł
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb .. dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb ..
313 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb Torunia i litery I - I, napis MONETA AVR CIVIT THORVNENSIS 1637, Kal..
12 000 zł
16 000 zł
talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna
314 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
4 500 zł
6 400 zł
talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna
315 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna
5 000 zł
8 000 zł
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjone.. talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjone..
316 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska - herb Pilawa, nieznaczny ślad po zawieszce, patyna
5 000 zł
7 200 zł
dwudukat (donatywa) 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo i napis IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R.. dwudukat (donatywa) 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo i napis IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R..
317 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat (donatywa) 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo i napis IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R P, Rw: Panorama miasta, niżej herb Gdańska, data i litery G - R, na..
7 500 zł
10 500 zł
dukat 1649, Gdańsk, Kaleniecki s 370-371, H-Cz. 1909, Fr. 24, T. 14, złoto 3.44 g, ciemna stara pa.. dukat 1649, Gdańsk, Kaleniecki s 370-371, H-Cz. 1909, Fr. 24, T. 14, złoto 3.44 g, ciemna stara pa..
318 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1649, Gdańsk, Kaleniecki s 370-371, H-Cz. 1909, Fr. 24, T. 14, złoto 3.44 g, ciemna stara patyna
II-/III+
EF-/VF+
10 000 zł
16 500 zł
dukat 1657, Gdańsk, rzadsza odmiana z końcówką napisu na awersie SUEC M D, Kaleniecki s. 385, H-Cz.. dukat 1657, Gdańsk, rzadsza odmiana z końcówką napisu na awersie SUEC M D, Kaleniecki s. 385, H-Cz..
319 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1657, Gdańsk, rzadsza odmiana z końcówką napisu na awersie SUEC M D, Kaleniecki s. 385, H-Cz. 7639 R4, Fr. 24, T. 14, gięty
7 500 zł
8 400 zł
dukat 1659, Toruń, Kaleniecki s 440, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita usz.. dukat 1659, Toruń, Kaleniecki s 440, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita usz..
320 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1659, Toruń, Kaleniecki s 440, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita uszkodzonym stemplem
10 000 zł
20 750 zł
dukat 1660, Gdańsk, Kaleniecki s. 393-394, H-Cz. 2172 R, Fr. 24, T. 14, złoto 3.42 g, na awersie l.. dukat 1660, Gdańsk, Kaleniecki s. 393-394, H-Cz. 2172 R, Fr. 24, T. 14, złoto 3.42 g, na awersie l..
321 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1660, Gdańsk, Kaleniecki s. 393-394, H-Cz. 2172 R, Fr. 24, T. 14, złoto 3.42 g, na awersie lekko czyszczony, mimo to bardzo ładny egzemplarz, patyna
12 500 zł
21 000 zł
tymf 1663, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kwiatkiem na dole tarczy herbowej, patyna tymf 1663, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kwiatkiem na dole tarczy herbowej, patyna
322 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kwiatkiem na dole tarczy herbowej, patyna
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
680 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, ładny egzemplarz z połyskiem menniczym tymf 1665, Bydgoszcz, ładny egzemplarz z połyskiem menniczym
323 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, ładny egzemplarz z połyskiem menniczym
125 zł
380 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, widoczne ślady lustra menniczego tymf 1665, Bydgoszcz, widoczne ślady lustra menniczego
324 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, widoczne ślady lustra menniczego
125 zł
240 zł