Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
313 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb Torunia i litery I - I, napis MONETA AVR CIVIT THORVNENSIS 1637, Kal..
12 000 zł
16 000 zł
314 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
4 500 zł
6 400 zł
315 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna
5 000 zł
8 000 zł
316 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska - herb Pilawa, nieznaczny ślad po zawieszce, patyna
5 000 zł
7 200 zł