Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat (donatywa) 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo i napis IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R.. dwudukat (donatywa) 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo i napis IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R..
317 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat (donatywa) 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo i napis IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R P, Rw: Panorama miasta, niżej herb Gdańska, data i litery G - R, na..
7 500 zł
10 500 zł
dukat 1649, Gdańsk, Kaleniecki s 370-371, H-Cz. 1909, Fr. 24, T. 14, złoto 3.44 g, ciemna stara pa.. dukat 1649, Gdańsk, Kaleniecki s 370-371, H-Cz. 1909, Fr. 24, T. 14, złoto 3.44 g, ciemna stara pa..
318 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1649, Gdańsk, Kaleniecki s 370-371, H-Cz. 1909, Fr. 24, T. 14, złoto 3.44 g, ciemna stara patyna
II-/III+
EF-/VF+
10 000 zł
16 500 zł
dukat 1657, Gdańsk, rzadsza odmiana z końcówką napisu na awersie SUEC M D, Kaleniecki s. 385, H-Cz.. dukat 1657, Gdańsk, rzadsza odmiana z końcówką napisu na awersie SUEC M D, Kaleniecki s. 385, H-Cz..
319 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1657, Gdańsk, rzadsza odmiana z końcówką napisu na awersie SUEC M D, Kaleniecki s. 385, H-Cz. 7639 R4, Fr. 24, T. 14, gięty
7 500 zł
8 400 zł
dukat 1659, Toruń, Kaleniecki s 440, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita usz.. dukat 1659, Toruń, Kaleniecki s 440, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita usz..
320 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1659, Toruń, Kaleniecki s 440, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita uszkodzonym stemplem
10 000 zł
20 750 zł
dukat 1660, Gdańsk, Kaleniecki s. 393-394, H-Cz. 2172 R, Fr. 24, T. 14, złoto 3.42 g, na awersie l.. dukat 1660, Gdańsk, Kaleniecki s. 393-394, H-Cz. 2172 R, Fr. 24, T. 14, złoto 3.42 g, na awersie l..
321 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1660, Gdańsk, Kaleniecki s. 393-394, H-Cz. 2172 R, Fr. 24, T. 14, złoto 3.42 g, na awersie lekko czyszczony, mimo to bardzo ładny egzemplarz, patyna
12 500 zł
21 000 zł
tymf 1663, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kwiatkiem na dole tarczy herbowej, patyna tymf 1663, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kwiatkiem na dole tarczy herbowej, patyna
322 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kwiatkiem na dole tarczy herbowej, patyna
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
680 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, ładny egzemplarz z połyskiem menniczym tymf 1665, Bydgoszcz, ładny egzemplarz z połyskiem menniczym
323 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, ładny egzemplarz z połyskiem menniczym
125 zł
380 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, widoczne ślady lustra menniczego tymf 1665, Bydgoszcz, widoczne ślady lustra menniczego
324 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, widoczne ślady lustra menniczego
125 zł
240 zł
ort 1651, Wschowa, patyna ort 1651, Wschowa, patyna
325 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, patyna
300 zł
520 zł
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, dro.. ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, dro..
326 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, drobne rysy na twarzy króla, rzadki, patyna
2 500 zł
2 500 zł
ort 1653, Wschowa, delikatna patyna ort 1653, Wschowa, delikatna patyna
327 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, delikatna patyna
300 zł
580 zł
ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki
328 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki
III/III+
VF/VF+
400 zł
320 zł
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
329 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
600 zł
ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia
330 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia
500 zł
400 zł
ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy
331 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy
II-/III+
EF-/VF+
350 zł
380 zł
ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna
332 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna
600 zł
500 zł
ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek
333 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
1 250 zł
ort 1662, Toruń, plamiasta patyna ort 1662, Toruń, plamiasta patyna
334 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, plamiasta patyna
600 zł
780 zł
ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla
335 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla
450 zł
360 zł
ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany
336 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany
1 250 zł
3 400 zł