Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna
337 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna
2 500 zł
7 600 zł
szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna
338 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna
1 000 zł
2 100 zł
szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna
339 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
150 zł
120 zł
szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz
340 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz
125 zł
120 zł
szóstak 1663, Kraków szóstak 1663, Kraków
341 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1663, Kraków
125 zł
280 zł
szóstak 1665, Kraków szóstak 1665, Kraków
342 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1665, Kraków
125 zł
150 zł
dwugrosz 1650, Wschowa dwugrosz 1650, Wschowa
343 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1650, Wschowa
350 zł
480 zł
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki
344 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki
500 zł
720 zł
szeląg miedziany 1650, Bydgoszcz, T. 6, bardzo ładny egzemplarz szeląg miedziany 1650, Bydgoszcz, T. 6, bardzo ładny egzemplarz
345 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg miedziany 1650, Bydgoszcz, T. 6, bardzo ładny egzemplarz
II-/III+
EF-/VF+
600 zł
1 200 zł
szeląg 1652, Wilno, Ivanauskas 1124:245, pięknie wybity i wyśmienicie zachowany, delikatna patyna szeląg 1652, Wilno, Ivanauskas 1124:245, pięknie wybity i wyśmienicie zachowany, delikatna patyna
346 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1652, Wilno, Ivanauskas 1124:245, pięknie wybity i wyśmienicie zachowany, delikatna patyna
125 zł
260 zł
szeląg 1658, Gdańsk, patyna szeląg 1658, Gdańsk, patyna
347 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1658, Gdańsk, patyna
125 zł
130 zł