Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, na awersie drobne niedobicie na.. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, na awersie drobne niedobicie na..
468 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, na awersie drobne niedobicie napisu, ładna patyna
1 250 zł
1 250 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage326, Bitkin 1132, ładnie wybita moneta z połyskiem m.. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage326, Bitkin 1132, ładnie wybita moneta z połyskiem m..
469 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage326, Bitkin 1132, ładnie wybita moneta z połyskiem menniczym, delikatna patyna
II+/I-
EF+/UNC-
2 500 zł
6 600 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1132 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1132
470 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1132
III/III+
VF/VF+
600 zł
820 zł
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, lekko czyszczon.. rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, lekko czyszczon..
471 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, lekko czyszczony, minimalnie uszkodzony rant
400 zł
400 zł
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, delikatna patyna rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, delikatna patyna
472 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
350 zł
400 zł
rubel 1845, Warszawa, Plage 434, Bitkin 424, delikatna patyna rubel 1845, Warszawa, Plage 434, Bitkin 424, delikatna patyna
473 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1845, Warszawa, Plage 434, Bitkin 424, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
720 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, bardzo ładny egzemplarz, delikatna p.. 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, bardzo ładny egzemplarz, delikatna p..
474 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, bardzo ładny egzemplarz, delikatna patyna
I-/II+
UNC-/EF+
1 250 zł
2 000 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, ładnie zachowane, patyna 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, ładnie zachowane, patyna
475 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, ładnie zachowane, patyna
II/II+
EF/EF+
1 250 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, 7 piór w ogonie Orła, Plage 368, Bitkin 1150, rzadkie, ładne.. 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, 7 piór w ogonie Orła, Plage 368, Bitkin 1150, rzadkie, ładne..
476 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, 7 piór w ogonie Orła, Plage 368, Bitkin 1150, rzadkie, ładne, patyna
1 500 zł
1 500 zł
połtina 1846, Warszawa, Plage 447, Bitkin 255, uszkodzony rant, wada blachy połtina 1846, Warszawa, Plage 447, Bitkin 255, uszkodzony rant, wada blachy
477 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1846, Warszawa, Plage 447, Bitkin 255, uszkodzony rant, wada blachy
II-/III+
EF-/VF+
150 zł
540 zł
30 kopiejek = 2 złote 1836, Warszawa, Plage 374, Bitkin 1153, patyna 30 kopiejek = 2 złote 1836, Warszawa, Plage 374, Bitkin 1153, patyna
478 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1836, Warszawa, Plage 374, Bitkin 1153, patyna
200 zł
160 zł
30 kopiejek = 2 złote 1837, Warszawa, ogon Orła nieco krótszy, Plage 376, Bitkin 1155, patyna 30 kopiejek = 2 złote 1837, Warszawa, ogon Orła nieco krótszy, Plage 376, Bitkin 1155, patyna
479 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1837, Warszawa, ogon Orła nieco krótszy, Plage 376, Bitkin 1155, patyna
200 zł
190 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1843, Warszawa, Plage 382, Bitkin 1249 R, rzadkie, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1843, Warszawa, Plage 382, Bitkin 1249 R, rzadkie, patyna
480 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1843, Warszawa, Plage 382, Bitkin 1249 R, rzadkie, patyna
II/II-
EF/EF-
600 zł
1 850 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, bardzo ładnie zachowane, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, bardzo ładnie zachowane, patyna
481 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, bardzo ładnie zachowane, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
1 000 zł
1 700 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, ładne, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, ładne, patyna
482 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, ładne, patyna
400 zł
800 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1253, ładne, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1253, ładne, patyna
483 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1253, ładne, patyna
400 zł
800 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, podwójna wstążka w wieńcu na rewersie, Plage 397, Bitkin 1.. 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, podwójna wstążka w wieńcu na rewersie, Plage 397, Bitkin 1..
484 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, podwójna wstążka w wieńcu na rewersie, Plage 397, Bitkin 1263, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną
3 500 zł
20 000 zł
485 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, podwójna wstążka w wieńcu na rewersie, Plage 397, Bitkin 1263
350 zł
800 zł
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 857 R, rzadkie i ładnie zachowane 3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 857 R, rzadkie i ładnie zachowane
486 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 857 R, rzadkie i ładnie zachowane
1 500 zł
5 000 zł
3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457 3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457
487 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457
300 zł
540 zł