Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA
ort 1651, Wschowa, patyna ort 1651, Wschowa, patyna
325 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, patyna
300 zł
520 zł
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, dro.. ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, dro..
326 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, drobne rysy na twarzy króla, rzadki, patyna
2 500 zł
2 500 zł
ort 1653, Wschowa, delikatna patyna ort 1653, Wschowa, delikatna patyna
327 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, delikatna patyna
300 zł
580 zł
ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki
328 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki
III/III+
VF/VF+
400 zł
320 zł
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
329 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
600 zł
ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia
330 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia
500 zł
400 zł
ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy
331 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy
II-/III+
EF-/VF+
350 zł
380 zł
ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna
332 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna
600 zł
500 zł
ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek
333 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
1 250 zł
ort 1662, Toruń, plamiasta patyna ort 1662, Toruń, plamiasta patyna
334 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, plamiasta patyna
600 zł
780 zł
ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla
335 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla
450 zł
360 zł
ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany
336 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany
1 250 zł
3 400 zł
ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna
337 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna
2 500 zł
7 600 zł
szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna
338 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna
1 000 zł
2 100 zł
szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna
339 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
150 zł
120 zł
szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz
340 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz
125 zł
120 zł
szóstak 1663, Kraków szóstak 1663, Kraków
341 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1663, Kraków
125 zł
280 zł
szóstak 1665, Kraków szóstak 1665, Kraków
342 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1665, Kraków
125 zł
150 zł
dwugrosz 1650, Wschowa dwugrosz 1650, Wschowa
343 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1650, Wschowa
350 zł
480 zł
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki
344 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki
500 zł
720 zł