Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA
325 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, patyna
300 zł
520 zł
326 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1 - 8 i literami C - G po bokach tarczy herbowej, T. 7, drobne rysy na twarzy króla, rzadki, patyna
2 500 zł
2 500 zł
327 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, delikatna patyna
300 zł
580 zł
328 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, T. 4, ciemna patyna, rzadki
III/III+
VF/VF+
400 zł
320 zł
329 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
600 zł
330 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Gdańsk, drobna wada bicia
500 zł
400 zł
331 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, na awersie drobna wada blachy
II-/III+
EF-/VF+
350 zł
380 zł
332 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Gdańsk, na rewersie wada blachy, złocista plamiasta patyna
600 zł
500 zł
333 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Toruń, T. 3, lekko wyszczerbiony krążek
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
1 250 zł
334 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, plamiasta patyna
600 zł
780 zł
335 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Kraków, lekko niedobity, ładny portret króla
450 zł
360 zł
336 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Toruń, T. 2, pięknie zachowany
1 250 zł
3 400 zł
337 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1666, Toruń, T. 6, wada krążka, bardzo rzadki, patyna
2 500 zł
7 600 zł
338 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1650, Wschowa, T. 10, rzadka moneta, stara jubilerska oprawa, ciemna patyna
1 000 zł
2 100 zł
339 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1657, Kraków, litery IT pod popiersiem, na rewersie dwa kwiatki, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
150 zł
120 zł
340 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1662, Lwów, litery GB - A, wada blachy, patyna, ładnie zachowany egzemplarz
125 zł
120 zł
341 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1663, Kraków
125 zł
280 zł
342 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1665, Kraków
125 zł
150 zł
343 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1650, Wschowa
350 zł
480 zł
344 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki
500 zł
720 zł