Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA
rubel 1845, Warszawa, j.w., Plage 434, rzadki. rubel 1845, Warszawa, j.w., Plage 434, rzadki.
556 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1845, Warszawa, j.w., Plage 434, rzadki.
150 zł
170 zł
rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 438.
557 Monety zaboru rosyjskiego
I/II
UNC/EF
120 zł
380 zł
3/4 rubla =5 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 363. 3/4 rubla =5 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 363.
558 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla =5 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 363.
110 zł
130 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 365. 3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 365.
559 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 365.
110 zł
130 zł
połtina 1843, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 443, bardzo rzadka w.. połtina 1843, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 443, bardzo rzadka w..
560 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1843, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 443, bardzo rzadka w tym stanie zachowania.
400 zł
1 000 zł
połtina 1847, Warszawa, j.w., Plage 450. połtina 1847, Warszawa, j.w., Plage 450.
561 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1847, Warszawa, j.w., Plage 450.
130 zł
180 zł
połtina 1854, Warszawa, j.w., Plage 452, drobne ryski w tle. połtina 1854, Warszawa, j.w., Plage 452, drobne ryski w tle.
562 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1854, Warszawa, j.w., Plage 452, drobne ryski w tle.
II/III
EF/VF
100 zł
220 zł
563 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378.
I/II
UNC/EF
200 zł
250 zł
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378, niespotykane w tym .. 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378, niespotykane w tym ..
564 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378, niespotykane w tym stanie zachowania.
I/II
UNC/EF
180 zł
300 zł
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, j.w., Plage 379. 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, j.w., Plage 379.
565 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, j.w., Plage 379.
150 zł
120 zł
30 kopiejek = 2 złote 1841, Warszawa, j.w., Plage 380. 30 kopiejek = 2 złote 1841, Warszawa, j.w., Plage 380.
566 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1841, Warszawa, j.w., Plage 380.
150 zł
230 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1842, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 381. 25 kopiejek = 50 groszy 1842, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 381.
567 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1842, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 381.
120 zł
420 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385, niespotykane w tym stanie zachowania. 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385, niespotykane w tym stanie zachowania.
568 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385, niespotykane w tym stanie zachowania.
I/II
UNC/EF
250 zł
520 zł
569 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385.
100 zł
110 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388. 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388.
570 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388.
150 zł
200 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 391, rzadkie.. 20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 391, rzadkie..
571 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 391, rzadkie, wyśmienity stan zachowania.
250 zł
800 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, j.w., patyna, rzadkie.
572 Monety zaboru rosyjskiego
200 zł
250 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 412, rzadkie w t.. 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 412, rzadkie w t..
573 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 412, rzadkie w tym stania zachowania.
150 zł
350 zł
574 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 413.
80 zł
90 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416, niespotykane w tym stanie zachowania. 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416, niespotykane w tym stanie zachowania.
575 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416, niespotykane w tym stanie zachowania.
100 zł
310 zł