Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA
2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania, 2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania,
536 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania,
400 zł
650 zł
trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna pa.. trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna pa..
537 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna patyna, duża rzadkość w tym stanie zachowania.
500 zł
780 zł
trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna. trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna.
538 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna.
200 zł
480 zł
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity .. 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity ..
539 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity stan zachowania.
200 zł
460 zł
10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277. 10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277.
540 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277.
I/II
UNC/EF
120 zł
250 zł
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294. 1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294.
541 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294.
170 zł
250 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 296. 5 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 296.
542 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 296.
180 zł
360 zł
5 rubli 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy. Plage 422 R7, Fr. 139, rysy na awersie, wybi.. 5 rubli 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy. Plage 422 R7, Fr. 139, rysy na awersie, wybi..
543 Monety zaboru rosyjskiego
5 rubli 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy. Plage 422 R7, Fr. 139, rysy na awersie, wybito około 62 sztuk, jedna z najrzadszych monet tego okresu.
9 000 zł
7 500 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 3.. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 3..
544 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313, rzadkie w tym stanie zachowania, wybite pękniętym stemplem.
500 zł
660 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, rzadkie w tym stanie zachowania. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, rzadkie w tym stanie zachowania.
545 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, rzadkie w tym stanie zachowania.
500 zł
700 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 322. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 322.
546 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 322.
300 zł
310 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, j.w., Plage 327.
547 Monety zaboru rosyjskiego
I/II
UNC/EF
450 zł
660 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 325. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 325.
548 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 325.
220 zł
620 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 333. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 333.
549 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 333.
180 zł
210 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1838, Warszawa, j.w., Plage 335 R2, rzadkie.
550 Monety zaboru rosyjskiego
300 zł
1 700 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 337 R, rzadkie. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 337 R, rzadkie.
551 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 337 R, rzadkie.
250 zł
700 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 339.
552 Monety zaboru rosyjskiego
250 zł
460 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341.
553 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341.
200 zł
220 zł
rubel 1843, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 431, rzadki. rubel 1843, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 431, rzadki.
554 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1843, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 431, rzadki.
I/II
UNC/EF
300 zł
500 zł
555 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, j.w., Plage 433.
200 zł
180 zł