Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
496 | Księstwo Warszawskie talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 115, Dav. 247. |
III VF |
300 zł 380 zł
497 | Księstwo Warszawskie talar 1814, Warszawa, j.w., Plage 116, Dav. 247. |
600 zł 620 zł
498 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111. |
150 zł 160 zł
499 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 96, literki IB, wybite na 1/24 talara pruskiego. |
II- EF- |
50 zł 70 zł
500 | Księstwo Warszawskie trojak 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 79, patyna, rzadki. |
80 zł 170 zł
501 | Księstwo Warszawskie trojak 1811, Warszawa, j.w., literki IS, Plage 81. |
III VF |
40 zł 40 zł
502 | Księstwo Warszawskie trojak 1811, Warszawa, j.w., literki IB, Plage 85. |
III- VF- |
30 zł 24 zł
503 | Księstwo Warszawskie trojak 1812, Warszawa, j.w., Plage 89. |
III VF |
40 zł 32 zł
504 | Księstwo Warszawskie trojak 1813, Warszawa, j.w., Plage 90. |
50 zł 120 zł
505 | Księstwo Warszawskie trojak 1814, Warszawa, j.w., Plage 93. |
50 zł 90 zł
506 | Księstwo Warszawskie grosz 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 65, patyna, rzadki. |
II- EF- |
60 zł 160 zł
507 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 123, w napisie na rewersie odwrócona litera N, stara patyna, rzadka odmiana. |
1 200 zł 1 550 zł
508 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 125. |
800 zł 920 zł
509 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 10, Fr. 109, odmiana- czerwone złoto, stara patyna, duża rzadkość. |
I- UNC- |
4 500 zł 7 600 zł
510 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 12, Fr. 106. |
I- UNC- |
1 500 zł 1 950 zł
511 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 23. |
III VF |
1 400 zł 2 000 zł
512 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, j.w., Plage 25. |
II- EF- |
2 000 zł 2 100 zł
513 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 31. |
II- EF- |
400 zł 440 zł
514 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, j.w., duża tarcza herbowa na piersi orła, Plage 33. |
II/III EF/VF |
300 zł 350 zł
515 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, j.w., mała tarcza herbowa na piersi orła, Plage 34. |
250 zł |