Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
549 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 534, patyna; piękny stan zachowania;bardzo rzadka |
I UNC |
200 zł 440 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połuszka 1855, Warszawa, Aw: Monogram carski i napis, Rw: Korona i napis, Plage 535 |
II+ EF+ |
60 zł 230 zł