Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA  August III 1733-1764
405 August III 1733-1764
półtorak 1756, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.2143, Kop.324.IL2 -R-, rzadka moneta
300 zł
420 zł
406 August III 1733-1764
1/24 talara 1760, Lipsk, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Wieniec i napis, Merseb. 1768, Kop.287.IV.5b, litery mincerza LDC
60 zł
50 zł
407 August III 1733-1764
grosz 1754, Gubin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.322.L3a
30 zł
408 August III 1733-1764
szeląg 1751, Grünthal, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.320.I.Gr,2, moneta bardzo rzadkospotykana w tym stanie zachowania; patyna
100 zł
180 zł
409 August III 1733-1764
szeląg 1752, Gubin, j.w., na rewersie literka A, Kop.321.I.Gu.2a
40 zł
50 zł
410 August III 1733-1764
szeląg 1763, Elbląg, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Napis i herb Elbląga, Gum.2240, Kop.357.I.3a -R-
80 zł
160 zł