Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
442 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1810, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 108, rzadka w tym staniezachowania |
I- UNC- |
500 zł 1 100 zł
443 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111, rzadka w tym staniezachowania |
I- UNC- |
350 zł 520 zł
444 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage IIl |
II+ EF+ |
350 zł 280 zł
445 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 104, rzadko spotykana w handluw tym stanie zachowania |
II- EF- |
250 zł 360 zł
446 | Księstwo Warszawskie 10 groszy 1813, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 103, bardzo dobry stan zachowania |
80 zł 160 zł
447 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, litery IB, Plage 96, przebitka z 1/24 talara pruskiego |
60 zł 50 zł
448 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, j.w., litery IB, Plage 96, przebitka z 1/24 talara |
40 zł |
449 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, j.w., litery IS, Plage 94, przebitka z 1/24 talara |
60 zł 50 zł
450 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811. Warszawa, j.w., litery IS, Plage 94, przebitka z 1/24 talara |
60 zł |
451 | Księstwo Warszawskie 3 grosze 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 81 |
III VF |
30 zł 25 zł
452 | Księstwo Warszawskie grosz 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 72 |
30 zł 25 zł
453 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 123 |
500 zł 1 050 zł
454 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, j.w., Plage 125 |
500 zł 400 zł
455 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 2, Fr. 105(34) |
I- UNC- |
1 700 zł 2 200 zł
456 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 12, Fr.106(35) |
900 zł 940 zł
457 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 26, Dav.248 |
2 500 zł 2 250 zł
458 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 37 |
II- EF- |
130 zł 210 zł
459 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1824, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 68 |
100 zł 120 zł
460 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 i 5 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł Królestwa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 106, Plage 140 |
I- UNC- |
60 zł |
461 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 3 grosze z miedzi krajowej 1826, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 161, ciemna patyna |
45 zł 65 zł