Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
347 | August II 1697-1733 talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Insygnia koronacyjne i napisy, Rw: Król na koniu, Dav.2655, Merseb.1453, starapatyna |
II+ EF+ |
1 250 zł 1 000 zł
348 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1697, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, inicjały mincerza I-K, Dav.819,Merseb. 1388 |
II- EF- |
500 zł 400 zł
349 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1698, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.820, Merseb. 1419 |
III VF |
380 zł 300 zł
350 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1699, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819, Merseb.1426 |
600 zł | |
351 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1701, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819 |
II- EF- |
500 zł 460 zł
352 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1703, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819 |
II- EF- |
500 zł 700 zł
353 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1724, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.826 |
II- EF- |
500 zł 460 zł
354 | August II 1697-1733 szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.2055, Merseb.1652,niespotykany w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
500 zł 1 150 zł
355 | August II 1697-1733 szóstak 1702, Lipsk, j.w., Gum.2055, Merseb.1652 |
III VF |
180 zł 150 zł
356 | August II 1697-1733 1/12 talara 1706, Drezno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Dwie gałązki laurowe i napisy |
II- EF- |
80 zł 90 zł
357 | August II 1697-1733 szeląg 1715, Gdańsk, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis, Bahrfeldt- Marienburg 8586, Gum.2069, Kop.313.I -rrr-,bardzo rzadka moneta w wyjątkowo pięknym stanie zachowania |
I- UNC- |
700 zł 920 zł