Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
161 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dukat 1610, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.10, Gum.1401, Kurp.2298 R2,drobne rysy w tle |
1 600 zł 2 050 zł
162 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dukat 1612, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.10, Gum.1402, Kurp.2301 R2 |
1 600 zł 1 900 zł
163 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dukat 1612, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.10, Gum.1402, Kurp.2301 R2,drobne odmiany w kształcie tarczy herbowej; uszkodzenia w.. |
1 300 zł 1 350 zł
164 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dukat 1622, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.10, Gum.1406, Kurp.2307 R4 |
IV F |
900 zł 720 zł
165 | Zygmunt III Waza 1587-1632 talar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1217, Dav.4315, Kurp. 1602R, niespotykany w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
1 500 zł 2 100 zł
166 | Zygmunt III Waza 1587-1632 talar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.1216, Dav.4316, Kurp.1611R |
II- EF- |
800 zł 1 300 zł
167 | Zygmunt III Waza 1587-1632 talar 1629, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.1218, Dav.4315,Kurp. 1631 R |
II- EF- |
1 000 zł 1 050 zł
168 | Zygmunt III Waza 1587-1632 talar 1629, Toruń, Aw: Widok płonącego miasta i napis, Rw: Herb Torunia w obłokach i napis, Bahrfeldt 8976,Dav.4369, Kurp.2348 R3, talar ten został wybity na pamiątkę.. |
III VF |
3 500 zł | |
169 | Zygmunt III Waza 1587-1632 talar 1630, Bydgoszcz, Aw: Półpostać w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1219, Dav.4316, bardzorzadki w tym stanie zachowania |
II+ EF+ |
1 300 zł 1 050 zł
170 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtalar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1185, H-Cz.9655 R3,T.50 |
III VF |
1 200 zł 1 300 zł
171 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1611. Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.1382, Kurp.2235 R2, uszkodzeniaw tle |
III VF |
180 zł 160 zł
172 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1612, Gdańsk, j.w., Gum.1382, Kurp.2236 R2 |
III VF |
125 zł 130 zł
173 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1613, Gdańsk, j.w., Gum.1382, Kurp.2238 R2, wada blachy; wyjątkowo piękny stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
350 zł 420 zł
174 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1615, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.1384, Kurp.2241 R2 |
120 zł 100 zł
175 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1616, Gdańsk, j.w., Gum.1384, Kurp.2243 R1 |
180 zł 290 zł
176 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1616, Gdańsk, j.w., Gum.1384, Kurp.2243 R1 |
III VF |
125 zł 160 zł
177 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, j.w., Gum.1387, Kurp.2247 |
II- EF- |
160 zł 190 zł
178 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1172, Kurp. 1492 R |
70 zł 85 zł
179 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1389, Kurp.2252 R1 |
150 zł 230 zł
180 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.1176, Kurp. 1508 |
III VF |
60 zł 50 zł