Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
440 | Księstwo Warszawskie dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr.68(59), drobne ryski w tle |
II- EF- |
1 800 zł 2 150 zł
441 | Księstwo Warszawskie talar 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 114, Dav.247, drobne wady blachy,wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
1 800 zł 1 850 zł
442 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1810, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 108, rzadka w tym staniezachowania |
I- UNC- |
500 zł 1 100 zł
443 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111, rzadka w tym staniezachowania |
I- UNC- |
350 zł 520 zł
444 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage IIl |
II+ EF+ |
350 zł 280 zł
445 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 104, rzadko spotykana w handluw tym stanie zachowania |
II- EF- |
250 zł 360 zł
446 | Księstwo Warszawskie 10 groszy 1813, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 103, bardzo dobry stan zachowania |
80 zł 160 zł
447 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, litery IB, Plage 96, przebitka z 1/24 talara pruskiego |
60 zł 50 zł
448 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, j.w., litery IB, Plage 96, przebitka z 1/24 talara |
40 zł | |
449 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, j.w., litery IS, Plage 94, przebitka z 1/24 talara |
60 zł 50 zł
450 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811. Warszawa, j.w., litery IS, Plage 94, przebitka z 1/24 talara |
60 zł | |
451 | Księstwo Warszawskie 3 grosze 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 81 |
III VF |
30 zł 25 zł
452 | Księstwo Warszawskie grosz 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 72 |
30 zł 25 zł