Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
633 Dominium Bytyń (18 km od Szamotuł, woj. poznańskie), Litery K/PP na listku koniczyny, niżej litery DB i cyfra 1,moneta opisana w katalogu B. Sikorskiego na str.29 pod.. II
30 zł
42 zł
634 żeton o nominale 1 korony Towarzystwa Spożywczego Urzędników i Służby CK Kolei Państwowej, brąz 25 mm II
60 zł
635 żeton o nominale 1 Lwowskiego Towarzystwa Akcyjnego Browarów SA, bakelit 25 mm I
60 zł
636 zestaw żetonów o nominałach 2, 15, 20 i 25 Warszawskich Zgromadzeń Społecznych II
150 zł
120 zł
637 bon o nominale 2 warszawskiego Teatru Wesoły Wieczór, sygn. Stanisław Reising, aluminium 30 mm I
80 zł
65 zł
638 1 złoty Spółdzielni Żołnierskiej 61 pułku piechoty, Bydgoszcz, Bartoszewicki R7a III+
40 zł
80 zł
639 1 złoty Spółdzielni Wojskowej 3 pułku artylerii polowej, Zamość, Bartoszewicki R7a, uszkodzenia w tle i na rancie IV
F
30 zł
25 zł