Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
633 | Dominium Bytyń (18 km od Szamotuł, woj. poznańskie), Litery K/PP na listku koniczyny, niżej litery DB i cyfra 1,moneta opisana w katalogu B. Sikorskiego na str.29 pod.. |
30 zł 42 zł
634 | żeton o nominale 1 korony Towarzystwa Spożywczego Urzędników i Służby CK Kolei Państwowej, brąz 25 mm |
60 zł | |
635 | żeton o nominale 1 Lwowskiego Towarzystwa Akcyjnego Browarów SA, bakelit 25 mm |
I UNC |
60 zł | |
636 | zestaw żetonów o nominałach 2, 15, 20 i 25 Warszawskich Zgromadzeń Społecznych |
150 zł 120 zł
637 | bon o nominale 2 warszawskiego Teatru Wesoły Wieczór, sygn. Stanisław Reising, aluminium 30 mm |
I UNC |
80 zł 65 zł
638 | 1 złoty Spółdzielni Żołnierskiej 61 pułku piechoty, Bydgoszcz, Bartoszewicki R7a |
40 zł 80 zł
639 | 1 złoty Spółdzielni Wojskowej 3 pułku artylerii polowej, Zamość, Bartoszewicki R7a, uszkodzenia w tle i na rancie |
IV F |
30 zł 25 zł