Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
201 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis w dwóch wierszach, Kop.XX.2b -r-,Wal.XXXII, patyna
70 zł
202 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis w dwóch wierszach, Kop.XXVIII.2a -r-,Wal.XVIII
50 zł
40 zł
203 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XLIVL.2b -rr-, Wal.LXXIII, patyna
100 zł
150 zł
204 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, j.w., Kop.XLIVL.2b -rr-, Wal.LXXIII
100 zł
130 zł
205 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XXXVII.lb -rr-, Wal.LXXIV
100 zł
190 zł
206 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XLVIIlB -r-, Wal.XXXVII, patyna
75 zł
207 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIVL.le -r-, Wal.LXXXIV
60 zł
50 zł
208 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.III.6a -r-
100 zł
140 zł
209 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.III.7 -rr-, H-Cz.1129 R3, T.15
280 zł
420 zł
210 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIVK.2 -r-, Wal.XCII
75 zł
60 zł
211 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIXB.la, Wal.XLIII
75 zł
100 zł
212 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIVK.3b -r-, Wal.XCII, wada blachy
70 zł
60 zł
213 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, j.w., Kop.LIVK.5a -r-, Wal.XCII
100 zł
150 zł
214 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, j.w., Kop.LIVK.7 -rr-, Wal.XCII, T.4
200 zł
310 zł
215 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIXK.3b -rr-, Wal.XCV, T.8, bardzorzadki
250 zł
216 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LX.3, Wal.XCVII
50 zł
35 zł
217 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1622, Kraków, j.w., Kop.LX.6, Wal.XCVII
40 zł
35 zł
218 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1623, Kraków, j.w., Kop.LX.7, Wal.XCVII
40 zł
219 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1624, Kraków, j.w., Kop.LX.8, Wal.XCVII
40 zł
250 zł
220 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak b.d., Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XVIII.2a -rr-, Wal.XX
150 zł
250 zł