Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
181 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, j.w., Gum.1177, Kurp.1516 R
60 zł
75 zł
182 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, j.w., Gum.1177, Kurp.l515 odmiana w napisie
60 zł
50 zł
183 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.1391, Kurp.2259 R, rzadki w tymstanie zachowania
150 zł
120 zł
184 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Gdańsk, j.w., Kurp.2262 R, w dacie cyfra 4 przerobiona z cyfry 3
100 zł
130 zł
185 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.1393, Kurp.2265 R, rzadki w tymstanie zachowania; patyna
150 zł
120 zł
186 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.1151, Kurp.1430 R1
40 zł
35 zł
187 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1600, Malbork, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis (odmiana POLONIO), Gum.1158,Kurp. 1439 R4, H-Cz.7386 R2, piękny stan zachowania
350 zł
450 zł
188 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1626, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.1167, Kurp.1467 R
40 zł
189 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.VIII.3b, Wal.III, piękny stan zachowania
60 zł
150 zł
190 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XXIX.la, Wal.LIV, patyna
50 zł
100 zł
191 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, j.w., Kop.XXIX.2, Wal.LIV, patyna
50 zł
70 zł
192 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, j.w., Kop.XXIX.3a, Wal.LIV, patyna
50 zł
40 zł
193 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.III.2
60 zł
50 zł
194 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis (odmiana: ruszt na końcu napisu), Rw: Herby i napis,Kop.XLIVo.3b -r-, Wal.LXVI, patyna
75 zł
95 zł
195 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XXXII.l -r-, Wal.LXXII
75 zł
95 zł
196 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XVIII.ld -r-, Wal.XXVII
50 zł
40 zł
197 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XXlV.l -rr-, Wal.XXXI, T.25, patyna
200 zł
210 zł
198 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, j.w., Kop.XXIV.l -rr-, Wal.XXXI, T.25, odmiana napisu SIG 3
180 zł
230 zł
199 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis (odmiana omyłkowa H-P zamiast H-R),Kop.XXVIII.lc -r-, Wal.XVIII
60 zł
90 zł
200 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.III.4 -r-, patyna
70 zł
85 zł