Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA
122 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.767 R
60 zł
65 zł
123 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1545, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.596, Kurp.660 R6, H-Cz.446 R4, T.30, patyna
300 zł
540 zł
124 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1547, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.598, Kurp.669 R, patyna
40 zł
80 zł
125 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1548, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.671 R, patyna
40 zł
90 zł
126 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1549, Wilno, j.w, Gum.598, Kurp.674 R, patyna
40 zł
100 zł
127 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1550, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.676 R
40 zł
75 zł
128 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1554, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.681 R4, rocznik rzadko występujący w handlu
III-
VF-
100 zł
220 zł
129 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1555, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.683 R
40 zł
90 zł
130 Zygmunt August 1545-1572
dwudenar 1566, Wilno, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Gum.595, Kurp.655 R
35 zł
131 Zygmunt August 1545-1572
denar 1553, Wilno, Aw: Orzeł, Rw: Pogoń, Gum.592, Kurp.640 R4, T.8
80 zł
132 Zygmunt August 1545-1572
denar 1554, Wilno, j.w., Gum.592, Kurp.641 R4, T.8
80 zł
100 zł
133 Zygmunt August 1545-1572
denar 1555, Wilno, j.w., Gum.592, Kurp.642 R3, T.6
80 zł
100 zł
134 Zygmunt August 1545-1572
denar 1556, Elbląg, Aw: Orzeł Ziem Pruskich, Rw: Herb Elbląga, Gum.654, Kurp.990 R3, T.7
100 zł
170 zł
135 Zygmunt August 1545-1572
denar 1557, Elbląg, j.w., Gum.654, Kurp.991 R4, T.7
100 zł
230 zł
136 Zygmunt August 1545-1572
denar 1557, Elbląg, j.w., Gum.654, Kurp.991 R4, T.7, niedobity
80 zł
100 zł
137 Henryk Walezy 1573
1/4 ecu 1585, Bayonne, Aw: Krzyż i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Duplessy 1133, Kop.86.1.8 R
100 zł
120 zł
138 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1583, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.3, Gum.795, Kurp.393 R3
1 500 zł
1 500 zł
139 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1583, Gdańsk, j.w., Fr. 3, Gum.795, Kurp.393 R3
1 400 zł
1 600 zł
140 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1584, Gdańsk, j.w., Fr.3, Gum.796, Kurp.394 R3
1 500 zł
1 650 zł
141 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, j.w., Fr.3, Gum.798, Kurp.397 R2, drobna rysa na awersie
1 250 zł
1 550 zł