Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA
382 August III 1733-1764
trojak 1763, Toruń, Aw: Monogram królewski, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.2232, Merseb. 1821
100 zł
230 zł
383 August III 1733-1764
półtorak 1755, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.2142, Merseb. 1789, moneta bardzorzadka
300 zł
500 zł
384 August III 1733-1764
grosz wikariacki 1740, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Kop.300.I -r-, Merseb.1694
150 zł
150 zł
385 August III 1733-1764
szeląg 1754, Gubin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.321.lGu.4a, Merseb. 1793, ładny stanzachowania, patyna
25 zł
100 zł
386 August III 1733-1764
szeląg 1761, Gdańsk, Aw: Monogram królewski, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.2203, Merseb.1807, patyna
60 zł
100 zł
387 August III 1733-1764
szeląg 1761. Toruń, Aw: Monogram królewski, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.2230, Merseb.1822
30 zł
25 zł
388 August III 1733-1764
szeląg 1762, Toruń, Aw: Monogram królewski, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.2230, Merseb.1820, patyna
60 zł
50 zł
389 August III 1733-1764
szeląg 1762, Toruń, j.w., Gum.2230, Merseb.1820, odmiana z rozetkami po bokach herbu zamiast liter D-B
30 zł
60 zł
390 August III 1733-1764
szeląg 1763, Toruń, Aw: Monogram królewski, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.2230, Merseb.1822, patyna
30 zł
25 zł
391 Ksawery- regent 1763-1768
talar 1765, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.2678, Kop.330J.2 -r-
II/III
EF/VF
800 zł
640 zł
392 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w wieńcu, Plage 447, Fr. 104(33)
1 750 zł
1 850 zł
393 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1792, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w wieńcu, Plage 453, Fr.l04(33), odmiana z literami EB
1 650 zł
1 700 zł
394 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 379, Dav.l618, poprawiane tło
900 zł
395 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1780, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 401, Dav.l619, T.15
1 000 zł
1 450 zł
396 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 404, Dav. 1620
900 zł
960 zł
397 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 407, Dav. 1621
500 zł
500 zł
398 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, j.w., Plage 407, Dav.l621
450 zł
460 zł
399 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, j.w., Plage 408, Dav.l621. rysa w tle
350 zł
310 zł
400 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav. 1623, niespotykany w tymstanie zachowania
1 200 zł
1 800 zł
401 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 354, bardzo dobry stan zachowania,patyna
1 000 zł
1 450 zł