Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
402 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 364 |
III VF |
250 zł 280 zł
403 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1783, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 369, wyśmienity stan zachowania,piękna patyna |
I UNC |
2 000 zł 3 050 zł
404 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis; litery IS, Plage 314 |
II- EF- |
100 zł 100 zł
405 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1768, Warszawa, j.w., litery FS, Plage 313 |
II- EF- |
150 zł 210 zł
406 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1774, Warszawa, j.w., litery AP, Plage 324 |
III VF |
100 zł | |
407 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1781, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 333 |
III VF |
80 zł 70 zł
408 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1790, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 342 |
100 zł 120 zł
409 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 348, wada blachy |
I- UNC- |
300 zł 240 zł
410 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 275 |
60 zł 50 zł
411 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 próbna złotówka 1771, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Kociołek, narzędzia mennicze i napis, Plage 471, rysyw tle monety |
III VF |
500 zł 540 zł
412 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 243 |
40 zł 35 zł
413 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
III VF |
50 zł 40 zł
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 251 |
III VF |
50 zł |
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1781, Warszawa, j.w., Plage 268 |
80 zł 90 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1782, Warszawa, j.w., Plage 269 |
III VF |
80 zł 100 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 233 |
50 zł 60 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1792, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 238, stara patyna |
100 zł 250 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 próbny grosz srebrny 1771. Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis, Plage 465, lekko gięty, stara patyna |
300 zł 370 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1773, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 222 |
III VF |
70 zł 110 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1779, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 228 |
70 zł 100 zł