Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
482 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek=50 groszy 1847, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 386 |
80 zł 170 zł
483 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 kopiejki 1858, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 47.2 |
III VF |
30 zł 55 zł
484 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połuszka 1852, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona carska i nominał, Plage 533 |
I UNC |
100 zł 240 zł
485 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połuszka 1855, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: j.w., Plage 535 |
II+ EF+ |
60 zł 200 zł
486 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 3 kopiejki 1916, Hamburg, J.603, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
100 zł 110 zł
487 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 1 kopiejka 1916, Hamburg, J.601 |
I- UNC- |
70 zł |
488 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 20 złotych 1925, Bolesław Chrobry |
I UNC |
380 zł 410 zł
489 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1925, Bolesław Chrobry |
I UNC |
180 zł 155 zł
490 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety |
I- UNC- |
30 zł 75 zł
491 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety |
I- UNC- |
30 zł 70 zł
492 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
40 zł 100 zł
493 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Traugutt |
I UNC |
120 zł 170 zł
494 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Sobieski |
I UNC |
100 zł 120 zł
495 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Orzeł Strzelecki |
I UNC |
100 zł 200 zł
496 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Piłsudski |
II+ EF+ |
50 zł 40 zł
497 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Piłsudski |
I UNC |
30 zł 45 zł
498 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Piłsudski |
I- UNC- |
30 zł 25 zł
499 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski |
I- UNC- |
70 zł 95 zł
500 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Piłsudski |
I UNC |
30 zł 25 zł
501 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
300 zł 800 zł