Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1622, Kraków, j.w., Gum.819, Kurp.5 R4, stan gabinetowy |
I- UNC- |
60 zł 130 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1623, Kraków, j.w., Gum.819, Kurp.9 R2, stan gabinetowy, ładna patyna |
I- UNC- |
50 zł 125 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1623, Łobżenica, Aw: Monogram, Rw: Tarcze herbowe, Gum. 1494, Kurp. 1862 R6, odmiana z ozdobnymitarczami |
II- EF- |
75 zł 210 zł