Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1616, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.1293, kurp.1616 R
30 zł
25 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1617, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kurp.1987 Rl
40 zł
30 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1620, Ryga, Aw: Monogram i napis, Rw: herb Rygi i napis, Gum.1440, Kurp.2465
20 zł
18 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1623, Bydgoszcz, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.901, Kurp.1623, wyszczerbionykrążek
15 zł
12 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1623, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1303, Kurp 2004 R
15 zł
22 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szelągów ryskich 1609, 1620, 1621, Kop.I21b, Kop.III.2, Kop.III.3
45 zł
80 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich, Rw: Herb Gdańska, Gum.1370, Kurp.2211 R3, typ monety bardzorzadko występującej w handlu, bardzo dobry stan zachowania
200 zł
250 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1615, Poznań, Aw: Tarcze herbowe, Rw: Herb Poznania, Gum.1478 R, Kurp.1812 R4, T.8
150 zł
260 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1609, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, Gum.1275, Kurp.1937 R3, T.5
50 zł
55 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1611, Wilno, j.w., Gum.1276, Kurp.1938 Rl, rewers nie dobity
50 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1613, Wilno, j.w., Gum.1278, Kurp.1944 R3, awers nie dobity
40 zł
30 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1614, Wilno, j.w., Gum.1279, Kurp.1945 R7, T.30, rewers nie dobity
100 zł
160 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1620, Wilno, Aw: Odwrócony monogram i korona. Rw: j.w., Gum.1281, Kurp. 1947 Rl, gabinetowy stanzachowania, odwrócony monogram
50 zł
95 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1621 (omyłkowo jest 16-12), Wilno, j.w., Gum.1282, Kurp.1943 R4, T.20, bardzo rzadka moneta w pięknymstanie zachowania
100 zł
190 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich, Rw: Herb Gdańska, Gum.1368, Kurp.2204 R2
60 zł
150 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Herb Wschowy, Gum.1485, Kurp.1839 R6, T.25
IV
F
100 zł
80 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich, Rw: Herb Gdańska, Gum.1368, Kurp.2206 R2
60 zł
50 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1598, Gdańsk, j.w., Gum.1368, Kurp.2208 R2, ładna patyna
80 zł
160 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1613, Poznań, Aw: Orzeł, Rw: Herb Poznania, Gum. 1466, Kurp. 1790 R5, T.7
80 zł
120 zł
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1621, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Tarcze herbowe, Gum.819, Kurp.3 R5, T.6, rzadka moneta w pięknymstanie zachowania
100 zł
140 zł