Zakończenie: 31-12-2020 20:00 ÷ 22:26
Francja, medal pamiątkowy Federacji Międzysojuszniczej Byłych Kombatantów (Fédération interalliée des anciens combattants), 1920–1940
315071
Aw: Personifikacja Francji (?) siedząca w lewo, trzymając... | II+ |
70 zł szac. 60 zł 240 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika z okazji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913
315070
Aw: pomnik śpiącego lwa, wyżej zachodzące słońce i data 1... | III+ |
105 zł szac. 60 zł 203 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 3 odznaczeń
314788
w skład zestawu wchodzi austriacki Krzyż Wojskowy Karola ... | II/III |
115 zł szac. 100 zł 238 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal z królową Wiktorią, (1839)
314848
Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON ... | I |
330 zł szac. 250 zł 376 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
315128
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ... | II- |
90 zł szac. 75 zł 382 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)
315073
ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stoni... | I- |
260 zł szac. 75 zł 426 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Jan Paweł II, 1979
315099
medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys upamiętniający orędz... | I- |
120 zł szac. 120 zł 722 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1936
312828
| I |
105 zł szac. 60 zł 155 wyświetleń |
4 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection des Médailles et M..
92087
Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection d... | I/I- |
3 300 zł szac. 2 500 zł 355 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Bizancjum, solidus, 542-565
315026
Aw: Popiersie cesarza na wprost, D N IVSTINIANVS P P AVG;... | I- |
3 200 zł szac. 3 750 zł 404 wyświetleń |
4 | zakończona |