wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection des Médailles et M..
Zakończenie: 31-12-2020 20:02:00
92087
Opis: | wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection des Médailles et Monnaies Polonaises, Paryż 1871, tom 1, egzemplarz nr 139 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 406 stron wraz z tablicami, nieliczne rysunki w tekście, twarda oprawa introligatorska w półskórek ze złoceniami, bardzo popularny i poszukiwany katalog jednej z największych kolekcji monet i medali polskich i z polską związanych, bardzo ładnie zachowany |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 355